LOTNISKO Warszawa-Modlin

Strefa Panek na lotnisku Warszawa-Modlin

Pobierz aplikację

CarSharing (auta na minuty)

w Warszawie

Warszawa – Miasto Feniksa i słodyczy

Warszawa to największe w Polsce miasto pod względem liczby ludności i powierzchni. Po wojnie, która prawie całkiem zrównała ją z ziemią, zyskała miano Miasta Feniksa. Mówi się o niej również „miasto słodyczy” – takie określenie jest zasługą tego, że właśnie tutaj działalność rozpoczęła firma E. Wedel produkująca słodycze. Stolicą kraju Warszawa jest od 1592 r. Od

lat wzbudza mnóstwo emocji i jest uważana za miejscowość pełną sprzeczności. Spotykają się tutaj teraźniejszość z przeszłością, której ducha wciąż czuć w wielu miejscach.

Wypożyczalnia samochodów – Warszawa w Twoim zasięgu!

Poruszanie się po Warszawie trudno wyobrazić sobie bez sprawnego samochodu. Nie trzeba jednak posiadać go na własność, aby móc z niego korzystać. Kiedy jest potrzebne, można zdecydować się na wynajem aut w carsharingu. Lotnisko Warszawa-Modlin to jedna z lokalizacji obsługiwanych przez wypożyczalnię PANEK. Nasz punkt obsługi w terminalu czynny 7 dni w tygodniu, od 9 do 21. Na terenie portu lotniczego w Modlinie znajduje się również parking specjalny przeznaczony dla naszych klientów. Bilet pobierzesz, wjeżdżając na parking – wystarczy, że zostawisz go w samochodzie, a nasz pracownik wymieni go na opłacony bilet do wyjazdu, który zostawi na desce rozdzielczej. Sprawdź ofertę wypożyczalni PANEK i przekonaj się, jak prosty może być wynajem aut! Lotnisko Warszawa-Modlin to idealne miejsce na odbiór samochodu – nie tylko po przylocie do stolicy, ale i na co dzień!

Zwiedzaj Warszawę samochodem od PANEK CarSharing!

Chcesz wypożyczyć auto na minuty? Warszawa należy do grona polskich miast, gdzie usługę najmu pojazdów w formule minutowej oferuje wypożyczalnia PANEK. Mając do dyspozycji nowoczesny, dobrze wyposażony i ekonomiczny samochód, bez problemu odwiedzisz najbardziej znane atrakcje stolicy. Należą do nich m.in. Stare Miasto, Plac Zamkowy i Zamek Królewski, Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Powstania Warszawskiego, Cytadela, Ogród Zoologiczny, Pałac Biskupów Krakowskich, Grób Nieznanego Żołnierza, Pomnik Syreny na Powiślu i wiele innych. Oferta kulturalna miasta wyróżnia się ogromną różnorodnością – każdy znajdzie w niej to, co najbardziej go interesuje.

Także i na co dzień przydają się w stolicy samochody wynajmowane w ramach systemu, jakim jest carsharing. Lotnisko Warszawa-Modlin obsługuje w tym zakresie zarówno krajowych podróżnych, jak i zagranicznych turystów.

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Smart Week - abonament ten daje Ci dodatkową ochronę od szkód oraz znosi opłaty startowe dla wszystkich pojazdów przez cały tydzień.

By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić Doładowanie, które zasila Twój portfel w aplikacji wraz z extra bonusem!