Olsztyn

CarSharing (auta na minuty)

w Olsztynie

Olsztyn – brama do Krainy Tysiąca Jezior

Olsztyn jest największym miastem regionu i pełni funkcję stolicy województwa warmińsko-mazurskiego. W granicach miejskich Olsztyna znajduje się aż 16 jezior, w tym 14 o powierzchni powyżej 1 ha. Olsztyn jest także niezwykle ważnym ośrodkiem warmińsko-mazurskiego regionu pod względem gospodarczym, kulturowym jak i edukacyjnym. Znajduje się tu Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, kształcący z zakresu bioinżynierii, biotechnologii, medycyny i nauk technicznych. Olsztyn to także ważne miejsce w historii naszego kraju. Dwukrotnie w swoim życiu urzędował tu również Mikołaj Kopernik, pełniąc na Zamku Olsztyńskim obowiązki administratora dóbr wspólnych warmińskiej kapituły katedralnej.

Będąc w Olsztynie koniecznie zajrzeć musicie na Rynek Starego Miasta i przespacerować się wąskimi, urokliwymi uliczkami. Pełno jest tu kameralnych kawiarni i restauracji, ale prawdziwą atrakcją dla łasuchów z pewnością będą wyśmienite lody rzemieślnicze, których po prostu musicie spróbować.

Olsztyn pochwalić się może doskonałą bazą noclegową na każdą kieszeń, stanowi więc idealną bazę wypadową dla amatorów spędzania czasu na wolnym powietrzu. W samym tylko Olsztynie jest aż 16 jezior, a okolica obfituje w niewiarygodnie piękną i unikalną na skalę światową florę.

Pobierz aplikację

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Rozszerzoną Ochronę ubezpieczeniową. Dostępne są 2 warianty: ochrona jednorazowa i miesięczna.

Mamy też ciekawą propozycję dla Użytkowników, którzy jeżdżą samochodem na minuty częściej niż okazjonalnie – pakiety godzinne i dobowe. By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić przedpłatę i zyskać ekstra bonusy. Warto także pamiętać o akcji „Polecam PANEK – polecaj usługę CarSharingu” i zyskać dodatkowe fundusze na przejazdy.

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!