Opole

Strefa Panek w Opolu

CarSharing (auta na minuty)

w Opolu

Opole – Festiwal piosenki i ogrody

Opole to jedno z najstarszych miast w Polsce. Za sprawą słynnego Festiwalu Piosenki miasto kojarzy się wszystkim jednoznacznie, ale miasto ma odwiedzającym do zaoferowania znacznie więcej. Dobrze skomunikowane z innymi miastami wygodnie jest zwiedzać samochodem z wypożyczalni PANEK CarSharing.

Niewątpliwą atrakcją Opola jest Rynek, którego część kamienic pamięta jeszcze czasy średniowieczne. W samym sercu rynku stoi też zabytkowy ratusz, z którego wieży codziennie grany jest hejnał Opola. Na rynku znajduje się także pomnik Kazimierza I Opolskiego – założyciela miasta. Warto zatrzymać się tu na dłuższą chwilę, by w jednej z kawiarenek poczuć klimat tego urokliwego miejsca. Choć Opole liczy sobie już przeszło 800 lat, to do dzisiejszych czasów przetrwała jedynie Wieża Piastowska, znajdująca się na Wyspie Pasiece, która jest ostatnim świadectwem po okazałym zamku z czasów pierwszych Piastów. Rodziny z dziećmi zainteresuje z pewnością Wyspa Bolko, na której znajduje się Ogród Zoologiczny. Przechadzając się alejkami podziwiać można przeróżne gatunki zwierząt, których jest tutaj ponad 1500!

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Rozszerzoną Ochronę ubezpieczeniową. Dostępne są 2 warianty: ochrona jednorazowa i miesięczna.

Mamy też ciekawą propozycję dla Użytkowników, którzy jeżdżą samochodem na minuty w Opolu częściej niż okazjonalnie – pakiety godzinne, dobowe, tygodniowe.. By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić przedpłatę i zyskać ekstra bonusy. Warto także pamiętać o akcji „Polecam PANEK – polecaj usługę CarSharingu” i zyskać dodatkowe fundusze na przejazdy.

Pobierz aplikację

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!