LOTNISKO Rzeszów

Strefa Panek na lotnisku Rzeszów-Jasionka

CarSharing (auta na minuty)

w Rzeszowie

Rzeszów – miasto innowacji

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce. Stolica województwa podkarpackiego słynie m.in. z różnych innowacyjnych rozwiązań, którym zawdzięcza bardzo dynamiczny rozwój. Jest miejscem przyciągającym coraz więcej inwestorów – zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Udogodnienia z zakresu infrastruktury, korzyści podatkowe oraz szeregi świetnie wykształconych absolwentów rzeszowskich uczelni to kluczowe argumenty przemawiające za realizowaniem tu rozmaitych projektów. Niezwykle prężnie działa w Rzeszowie środowisko start-upów, co zdecydowanie sprzyja powstawaniu w mieście interesujących inicjatyw.

Wynajem aut – lotnisko Rzeszów to jedna z naszych lokalizacji!

Wypożyczalnia samochodów PANEK to sprawdzona i doświadczona firma funkcjonująca na polskim rynku już od wielu lat. Na naszą ofertę składa się m.in. wynajem aut w carsharingu – lotnisko Rzeszów jest jedną z kilkudziesięciu lokalizacji na terenie kraju, jakie obsługujemy. Właśnie tutaj załatwisz wszelakie formalności związane z wynajęciem pojazdu czy odbierzesz lub oddasz wypożyczony od nas samochód. Port lotniczy Jesionka znajduje się w dogodnej lokalizacji blisko autostrady A4 i trasy S8 – przejazd spod terminala do centrum miasta zajmuje ok. 30 minut. Nic więc zatem dziwnego, że dużym zainteresowaniem wśród osób podróżujących stąd samolotami cieszy się carsharing. Lotnisko Rzeszów posiada też i inne udogodnienia takie jak np. przechowalnia bagażu, taras widokowy czy asysta dla osób z niepełnosprawnościami. Na terenie portu lotniczego Jesionka usytuowany jest także parking specjalny przeznaczony dla klientów wypożyczalni PANEK. Wjeżdżając na parking, wystarczy pobrać bilet i zostawić go w aucie. Na parkingu znajdują się tabliczki kierujące do miejsc wyznaczonych dla naszej wypożyczalni samochodów.

Wypożyczalnia samochodów – Rzeszów na wyciagnięcie ręki!

Podczas pobytu w stolicy województwa podkarpackiego warto mieć do dyspozycji samochód ułatwiający poruszanie się po mieście. Można wynająć np. auto na minuty. Rzeszów jest miastem, w którym nie brakuje intersujących miejsc i obiektów. Godne uwagi są m.in. ratusz miejski na Starym Mieście, kamienice mieszczańskie z XVI – XIX w., budynek Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, zamek z II poł. XVI w., Letni Pałac Lubomirskich, zespół stacyjno-dworcowy Rzeszów Staroniwa etc. Świetnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu w Rzeszowie jest Podziemna Trasa Turystyczna „Rzeszowskie Piwnice”.

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Smart Week - abonament ten daje Ci dodatkową ochronę od szkód oraz znosi opłaty startowe dla wszystkich pojazdów przez cały tydzień.

By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić Doładowanie, które zasila Twój portfel w aplikacji wraz z extra bonusem!

Pobierz aplikację

Pobierz aplikację PANEK

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!