LOTNISKO Gdańsk

Strefa Panek na lotnisku w Gdańsku

CarSharing (auta na minuty)

w Gdańsku

Gdańsk – miasto bursztynów i wyjątkowych zabytków

Gdańsk to jedno z najpiękniejszych i najchętniej odwiedzanych polskich miast. Jest stolicą województwa pomorskiego i liczy ok. 490 tys. mieszkańców. Może się poszczycić ponadtysiącletnią historią kształtowaną przez kolejne stulecia wpływami wielu kultur. To bardzo ważny ośrodek kulturalny, naukowy, turystyczny i gospodarczy, a także kluczowy węzeł komunikacyjny północnej Polski. Atrakcyjne położenie przyciąga do Gdańska licznych inwestorów realizujących tu projekty z rozmaitych dziedzin.

Wypożyczalnia samochodów – Gdańsk nie tylko na wakacje!

Wypożyczalnia PANEK oferuje różne formy najmu samochodów. Podczas zwiedzania, a także w wielu innych sytuacjach, bardzo pomocne okazuje się auto na minuty. Gdańsk znacznie przyjemniej i wygodniej zwiedzać, mając do dyspozycji nowoczesny, świetnie wyposażony i ekonomiczny pojazd. W stolicy województwa pomorskiego nie da się narzekać na nudę. Spośród największych atrakcji, jakie się tu znajdują, wymienia się m.in. Ratusz Głównego Miasta, Dwór Artusa, Dom Uphagenów, Wielki Młyn, Ratusz Starego Miasta, Fontannę Neptuna, Bramę Złotą, Pałac Opatów, Wielką Zbrojownię, ulicę Mariacką, Westerplatte etc. Wypada przy też okazji nadmienić, że Gdańsk jest jednym z najcenniejszych kompleksów zabytkowych w skali całego kraju. Ponadto właśnie tu odbywają się największe na świecie międzynarodowe targi bursztynu i wyrobów bursztynowych Amberif przyciągające mnóstwo wystawców i oglądających.

Wynajem aut – lotnisko Gdańsk punktem najmu!

Wypożyczalnia PANEK prowadzi wynajem aut w carsharingu. Lotnisko Gdańsk znajduje się w gronie kilkudziesięciu obsługiwanych przez nas lokalizacji w Polsce. Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy położony jest w odległości ok. 10 km od centrum miasta, nieopodal trójmiejskiej obwodnicy. Taka lokalizacja sprawia, że łatwo się stąd dostaniesz wszędzie tam, gdzie chcesz! Na lotnisku nie brakuje udogodnień dla podróżnych takich jak np. kantory wymiany walut, poczta, ekskluzywne sklepy itp. Odwiedź tutaj nasz punkt i wynajmij samochód w systemie współdzielonych pojazdów znanym jako carsharing. Lotnisko Gdańsk to idealne miejsce do załatwienia wszelakich związanych z tym formalności. Nasza flota składa się z różnych modeli aut. Ponadto na terenie gdańskiego lotniska mieści się też parking specjalny przeznaczony dla klientów wypożyczalni PANEK. Bilet pobierzesz i aktywujesz przy wjeździe na parking.

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Smart Week - abonament ten daje Ci dodatkową ochronę od szkód oraz znosi opłaty startowe dla wszystkich pojazdów przez cały tydzień.

By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić Doładowanie, które zasila Twój portfel w aplikacji wraz z extra bonusem!

Pobierz aplikację