Poznań

CarSharing (auta na minuty)

w Poznaniu

Poznań – Stolica Wielkopolski

Poznań miasto doznań! Właśnie tak reklamuje się stolica Wielkopolski i jest w tym wiele prawdy. W końcu jest to ośrodek akademicki, naukowy i kulturalny, a życie nocne jest tu równie bogate, co życie dzienne. Barwna gwara poznańska znana jest w całej Polsce, a pyry z gzikiem nigdzie nie smakują tak dobrze! Poznań to miasto wyjątkowej architektury - w 2008 r. Historyczny zespół miasta Poznania uznano za pomnik historii, a Twierdza Poznań jest trzecim co do wielkości systemem tego typu w Europie. Poznański Rynek jest jednocześnie świadectwem historii miasta, jak również jednym z ulubionych miejsc spotkań. Mnóstwo tu kultowych restauracji i kafejek, a o każdej pełnej godzinie na wieży Ratusza podziwiać można trykające się głowami koziołki. Do Atrakcji turystycznych Poznania zaliczyć można także Ostrów Tumski, w którym znaleźć można ślady mieszkańców z XII wieku. W miejscu dzisiejszej Archikatedry Piotra i Pawła mieszkał kiedyś sam Mieszko I. Warto zajrzeć również do Muzeum Narodowego, a miłośnikom spędzania czasu na wolnym powietrzu z pewnością polecić można poznańskie ZOO, Park Cytadela oraz Jezioro Maltańskie, będące areną wielu imprez sportowych.

Wynajem aut – Poznań i okolice możesz zwiedzać jeszcze wygodniej!

Jakie udogodnienia przygotowała wypożyczalnia samochodów? Poznań możesz zwiedzać korzystając z auta na minuty, dzięki czemu płacisz tylko wtedy, kiedy rzeczywiście używasz pojazdu. Wygodna aplikacja znacznie ułatwi wynajem, a ponadto zaparkujesz w centrum bez dodatkowych opłat. Decydując się na wynajem samochodów w Poznaniu możesz wybierać wśród wielu komfortowych modeli i zdecydować się na auto, które najpełniej odpowiada Twoim preferencjom.

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Smart Week - abonament ten daje Ci dodatkową ochronę od szkód oraz znosi opłaty startowe dla wszystkich pojazdów przez cały tydzień.

By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić Doładowanie, które zasila Twój portfel w aplikacji wraz z extra bonusem!


Wypożyczalnia samochodów Poznań – wynajem aut na minuty, różne modele do wyboru, korzystne ceny i atrakcyjne promocje dla stałych klientów. Sprawdź ofertę!

Pobierz aplikację