Poznań

CarSharing w Poznaniu

Poznań – Stolica Wielkopolski

Poznań miasto doznań! Właśnie tak reklamuje się stolica Wielkopolski i jest w tym wiele prawdy. W końcu jest to ośrodek akademicki, naukowy i kulturalny, a życie nocne jest tu równie bogate, co życie dzienne. Barwna gwara poznańska znana jest w całej Polsce, a pyry z gzikiem nigdzie nie smakują tak dobrze! Poznań to miasto wyjątkowej architektury - w 2008 r. Historyczny zespół miasta Poznania uznano za pomnik historii, a Twierdza Poznań jest trzecim co do wielkości systemem tego typu w Europie. Poznański Rynek jest jednocześnie świadectwem historii miasta, jak również jednym z ulubionych miejsc spotkań. Mnóstwo tu kultowych restauracji i kafejek, a o każdej pełnej godzinie na wieży Ratusza podziwiać można trykające się głowami koziołki. Do Atrakcji turystycznych Poznania zaliczyć można także Ostrów Tumski, w którym znaleźć można ślady mieszkańców z XII wieku. W miejscu dzisiejszej Archikatedry Piotra i Pawła mieszkał kiedyś sam Mieszko I. Warto zajrzeć również do Muzeum Narodowego, a miłośnikom spędzania czasu na wolnym powietrzu z pewnością polecić można poznańskie ZOO, Park Cytadela oraz Jezioro Maltańskie, będące areną wielu imprez sportowych.

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Rozszerzoną Ochronę ubezpieczeniową. Dostępne są 2 warianty: ochrona jednorazowa i miesięczna.

Mamy też ciekawą propozycję dla Użytkowników, którzy jeżdżą samochodem na minuty częściej niż okazjonalnie – pakiety 120 minutowe, dobowe, 3-dniowe, tygodniowe oraz miesięczne. By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić przedpłatę i zyskać ekstra bonusy. Warto także pamiętać o akcji „Polecam PANEK – polecaj usługę CarSharingu” i zyskać dodatkowe fundusze na przejazdy.

Pobierz aplikację

Ścieżka dla Mazowsza

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!