LOTNISKO Katowice - Pyrzowice

Strefa Panek na lotnisku Katowice-Pyrzowice

Pobierz aplikację

CarSharing (auta na minuty)

w Pyrzowicach

Katowice – miasto nie tylko przemysłem stojące

Katowice to jedno z największych miast w Polsce. Jego początki sięgają XVI w., niemniej dopiero w połowie XIX w. zaczęło się dynamicznie rozwijać dzięki rewolucji przemysłowej. Obecnie jest głównym ośrodkiem Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego oraz siedzibą Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. To bardzo ważny na mapie kraju punkt handlowo-usługowy oraz transportowy. Słynie jednak nie tylko z działalności przemysłowej, ale również z bogatej oferty akademickiej, kulturalnej oraz sportowej. Odbywa się tu sporo interesujących imprez – w samym tylko katowickim Spodku często organizowane są koncerty z udziałem gwiazd rodzimej i światowej estrady.

Wypożyczalnia samochodów – Katowice zwiedzaj wygodnie!

Wypożyczalnia samochodów PANEK to sprawdzona i doświadczona firma ciesząca się zaufaniem klientów. U nas wynajmiesz m.in. auto na minuty. Katowice są miastem, w którym nie brakuje wielu ciekawych rzeczy do zobaczenia. Mając do dyspozycji sprawny pojazd dopasowany do Twoich preferencji, zwiedzanie stolicy województwa śląskiego będzie czystą przyjemnością! Katowice często kojarzą się z przemysłem i górnictwem, ale są też godne odwiedzenia z typowo turystycznego punktu widzenia. Najstarszą budowlą, jaka się tu znajduje, jest drewniany kościółek św. Michała Archanioła z XVI w. Oprócz tego podziwiać tu można m.in. unikatowe osiedla Nikiszowiec i Giszowiec, bazylikę z klasztorem franciszkanów, pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, jedyną istniejącą w Polsce wieżę spadochronową, liczne muzea i galerie etc.

Wynajem aut – lotnisko Katowice czeka na Ciebie!

Sztandarową usługą znajdującą się w ofercie wypożyczalni PANEK jest wynajem aut w carsharingu. Lotnisko Katowice-Pyrzowice to jeden z naszych kilkudziesięciu w Polsce punktów najmu samochodów. Obiekt ten położony jest w odległości ok. 33 km na północ od centrum miasta. Jest on doskonale dopasowany do potrzeb podróżnych. Na jego terenie usytuowany jest również parking specjalny przeznaczony dla klientów firmy PANEK. Miejsca oznaczone naszym logo znajdują się naprzeciwko terminala B. Po rozpoznaniu naszego samochodu szlaban podnosi się automatycznie. Dlaczego warto skorzystać z oferty, jaką jest carsharing? Lotnisko Katowice-Pyrzowice to lokalizacja, gdzie sprawdzisz nasze propozycje z zakresu najmu aut. Dysponujemy różnymi modelami pojazdów, więc każdy znajdzie samochód skrojony na miarę konkretnych oczekiwań.

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Smart Week - abonament ten daje Ci dodatkową ochronę od szkód oraz znosi opłaty startowe dla wszystkich pojazdów przez cały tydzień.

By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić Doładowanie, które zasila Twój portfel w aplikacji wraz z extra bonusem!