Warszawa

CarSharing w Warszawie

Druga po Katowicach największa aglomeracja w Polsce. Do dziś nie wiadomo, ile dokładnie osób tu zamieszkuje, ponieważ stale odczuwalny jest napływ nowych mieszkańców w stolicy. Warszawa tętni życiem, znajduje się tu najwięcej siedzib zagranicznych firm i koncernów. Wielość szkół i uniwersytetów powoduje, że wiele osób przyjeżdża tu na studia a potem zostaje na stałe.

Mogłoby się wydawać, że Warszawa to prawie wyłącznie budynki mieszkalne i wieżowce, nic bardziej mylnego. Jest to jedyna stolica w Unii Europejskiej która posiada rezerwat przyrody w pobliżu centrum (Jeziorko Czerniakowskie) Prawie jedna czwarta powierzchni miasta to tereny zielone i parki, spośród których najpopularniejszym są Łazienki Królewskie. Na terenie Warszawy znajduje się aż 88 parków.

Warto tu też odwiedzić muzea i jest z czego wybierać, gdyż jest ich ponad 70. Do najciekawszych nalezą Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Narodowe i Muzeum Neonów.

Warszawa to najbardziej zaludnione miejsce w Polsce, dzięki zróżnicowanemu transportowi dość łatwo się po nim podróżuje. Jest mniej zakorkowane niż Kraków i posiada bardzo rozwinięty CarSharing.

Pobierz aplikację

Dodatkowe parkingi specjalne w Warszawie

Galeria handlowa

Do dyspozycji oddajemy 5 miejsc oznaczonych logo PANEK CarSharing. Parking specjalny znajduje się po prawej stronie parkingu (wjeżdżając od ul. Płaskowickiej). Parking dostępny 24/7. 

CH Ursynów
Galeria handlowa

Parking specjalny znajduje się na poziomie -1, w sektorze D i jest oznaczony logo PANEK. 
Aby skorzystać z parkingu należy pobrać bilet przed szlabanem i pozostawić go w widocznym  miejscu w samochodzie. 
Przy wyjeździe należy podać bilet w ochronie, która podniesie szlaban wyjazdowy. 

UWAGA! Parking czynny w godzinach pracy CH Arkadia!

CH Arkadia
Galeria handlowa

Na naszej mapie parkingów specjalnych pojawiło się nowe miejsce - Centrum Handlowe Atrium Targówek. 5 miejsc oznaczonych naszym logo znajduję się pod samym wejściem do kina Multikino, wjazd od ulicy Głębockiej. 

Atrium Targówek
Galeria handlowa

W związku z zamknięciem przez władze galerii poziomu 6. parkingu Galerii Mokotów, TYMCZASOWO zmieniamy lokalizację na parking strzeżony znajdujący się na ulicy Rodziny Hiszpańskich. 

Aby wjechać na parking, należy wezwać przez interkom ochronę, by ta zdalnie otworzyła szlaban. 

Identyczna sytuacja przy wyjeździe z parkingu. 

Galeria Mokotów
Business Park

Dedykowane miejsca dla samochodów CarSharingowych znajdujące się na terenie tzw. "mordoru". Postój samochodów możliwy jest 24h/dobę 7 dni w tygodniu na specjalnie zaznaczonych miejscach z logo PANEK CarSharing przy ulicy Domaniewskiej pod budynkiem SATURN. Wjazd na teren kompleksu odbywa się przez szlaban, który otwierany jest automatycznie.

Empark Panek
Galeria handlowa

Rozpocząć wynajem jak również go zakończyć możesz również na parkingu specjalnym znajdującym się przy Centrum Handlowym Blue City. Parking znajduję się przy samym wejściu do galerii od sklepu od ulicy Opaczewskiej. Z parkingu można korzystać 24/7.

Panek Blue City
Lotnisko

Samochody CarSharingowe można parkować również na Lotnisku Okęcie, który należy do strefy parkingów specjalnych płatnych. Rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na terenie tej strefy, wiąże się z opłatą dodatkową 9 zł. Udostępnione do tego miejsca znajdują się na poziomie 7, parking P1 (Odloty). Z parkingu można korzystać 24/7. Wjazd i wyjazd odbywa się automatycznie. Nasz punkt jest również do dyspozycji klientów od poniedziałku (7:00-22:00) do niedzieli (10:00-18:00)

Warszawa Chopin
Lotnisko

Parking specjalny w Modlinie został przeniesiony w nowe miejsce. Zakończenie wynajmu jest możliwe na parkingu P3.
Rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na terenie tej strefy, wiąże się z opłatą w wysokości 9 zł., Parking czynny 24h/7. Do wyjazdu niezbędny jest bilet, który znajduję się w samochodzie. Na terenie lotniska w strefie Rent a Car znajduje się punkt obsługi PANEK., można tam pobrac bilet lub zaczerpnąć informacji. Oddział czynny pon-nd. 9:00-21:00

Warszawa Modlin
Business Park

Aby skorzystać z parkingu specjalnego na ternie kompleksu GTC Aeropark należy podjechać pod szlaban, po czym zostanie on automatycznie podniesiony przez ochronę obiektu. Na terenie kompleksu dostępne są dwa miejsca ulokowane wzdłuż głównej alejki oznaczone logiem PANEK CarSharing. Parking dostępny całodobowo.

Empark Domaniewska YIT
Business Park

Kolejne 5 miejsc parkingowych oddajemy do Waszej dyspozycji przy ulicy Domaniewskiej 46. W tym miejscu możecie rozpocząć oraz zakończyć wynajem. Wjazd na parking nie wymaga pobierania bilecików.

Empark Domaniewska YIT
Galeria handlowa

Tesco - Miejsca parkingowe, oznaczone logiem PANEK CarSharing znajdują się przed sklepem TESCO na ulicy Górczewskiej 218. Bezpłatny parking dla naszych klientów dostępny jest całodobowo.

Tesco Górczewska
Dworzec

Dworzec Zachodni - Do Państwa dyspozycji oddajemy parking specjalny zlokalizowany przed budynkiem Dworca Autobusowego. Aby skorzystać z parkingu należy podjechać do szlabanu, który podniesie się automatycznie po zeskanowaniu tablic rejestracyjnych, następnie można zająć jedno z wolnych miejsc. Rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na terenie tej strefy, wiąże się z opłatą dodatkową 5 zł.

Empark Domaniewska YIT

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!