Warszawa

Pobierz aplikację

CarSharing (auta na minuty)

w Warszawie

Warszawa – Stolica Polski, Stolica Biznesu

Stolica i największe miasto w Polsce zamieszkuje oficjalnie milion siedemset tysięcy obywateli, ale nieoficjalnie mówi się już o ponad dwóch milionach. Warszawa bezustannie tętni życiem i zdaje się w ogóle nie zasypiać. To tu znajdują się najważniejsze instytucje państwowe: Siedziba Prezydenta kraju, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwa i Parlament. Miasto doszczętnie zniszczone podczas II Wojny Światowej zostało odbudowane i dziś tętni pełnym blaskiem. Do najważniejszych punktów turystycznych należą: Stare Miasto z Rynkiem, Zamkiem Królewskim i Katedrą Św. Jana, Trakt Królewski, Teatr Wielki Opera Narodowa, Park Saski, ul. Nowy Świat, Park Łazienkowski, Zespół Pałacowy w Wilanowie i wiele innych. Warszawa jest również największym ośrodkiem biznesowym w kraju. Tu siedzibę ma Warszawska Giełda Papierów Wartościowych, międzynarodowe instytucje finansowe, a metropolitalnego sznytu nadają Warszawie nowoczesne wieżowce w śródmieściu i na Woli.

Praktycznie na każdym kroku znajdziecie tu muzeum. Najważniejsze z nich to Muzeum Narodowe, Muzeum Wojska Polskiego, Muzeum Żydów Polin, czy Muzeum Powstania Warszawskiego. Warto zajrzeć także do Centrum Nauki Kopernik i przejść się nowymi nadwiślańskimi bulwarami. Po drugiej stronie Wisły pięknieje Praga, a na najmłodszych czeka ZOO.

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem aut? Warszawa jest jedną z największych stref w usłudze PANEK CarSharing, a Użytkownicy mają do wyboru samochody z wszystkich dostępnych w ofercie grup: Osobowe, Dostawcze i FUN. Wypożyczalnia aut w Warszawie ma więc w swojej ofercie zarówno wygodne modele do jazdy na co  dzień, jak i te, których prowadzenie daje mnóstwo przyjemności.  

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Smart Week - abonament ten daje Ci dodatkową ochronę od szkód oraz znosi opłaty startowe dla wszystkich pojazdów przez cały tydzień.

By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić Doładowanie, które zasila Twój portfel w aplikacji wraz z extra bonusem!


Wynajem aut Warszawa – duży wybór modeli, atrakcyjne ceny i promocje dla stałych klientów. Sprawdź ofertę wypożyczalni samochodów Panek!

Dodatkowe parkingi specjalne w Warszawie

LOTNISKO

Lotnisko Chopina 

Wjeżdżając na teren Lotniska, kieruj się na terminal A, następnie lewym pasem na Odloty, skąd wjedziesz na parking. Nasze miejsca parkingowe znajdują się za hotelem Renaissance, na najwyższym poziomie Parkingu P2 za szlabanem, który otwiera się automatycznie.
My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 10 zł.

Lotnisko

Lotnisko Modlin

Wjedź na parking P3 na lotnisku Modlin. Pobierz bilet i zostaw go w samochodzie w widocznym miejscu.
My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 10 zł. 

GALERIA HANDLOWA

Westfield Mokotów - Warszawa

Wjedź na parking wielopoziomowy - nasze oznaczone miejsca parkingowe znajdują się na najwyższym piętrze w rogu parkingu.

Galeria Handlowa

Centrum Handlowe Ursynów - Warszawa

Wjedź od ul. Płaskowickiej. Nasze oznaczone miejsca parkingowe znajdują się po prawej stronie parkingu.

Galeria Handlowa

Westfield Arkadia - Warszawa

Nasze oznaczone miejsca parkingowe znajdują się na poziomie -1, w sektorze D. Pobierz bilet przed szlabanem i pozostaw go w widocznym miejscu w samochodzie.

Galeria Handlowa

Centrum Handlowe Targówek - Warszawa

Wjedź od ul. Głębockiej. Nasze oznaczone miejsca parkingowe znajdują się przy wejściu do centrum handlowego.

Business Park

Cyfrowy Parking Novotel - Warszawa

Podjedź pod szlaban, który zostanie automatycznie podniesiony przez ochronę obiektu.

Dworzec

Dworzec Zachodni - Warszawa

Parking znajduje się przed budynkiem Dworca Autobusowego. Podjedź do szlabanu, który podniesie się automatycznie po zeskanowaniu tablic rejestracyjnych. Możesz zająć jedno z wolnych miejsc parkingowych.

Galeria Handlowa

Centrum Handlowe Górczewska - Warszawa

Nasze oznaczone miejsca parkingowe znajdują się przed centrum handlowym przy ul.Górczewskiej 218.

Galeria Handlowa

Centrum Handlowe Blue City - Warszawa

Wjedź od ul. Opaczewskiej. Parking znajduje się pod tunelem łączącym parking wielopoziomowy z centrum handlowym Blue City przy ul. Opaczewskiej.

Parking przy ul. Bennetta 12. Szlaban podniesie się automatycznie. Do dyspozycji masz darmowych 20 miejsc oznaczonych logo PANEK.

Galeria Handlowa

Galeria Północna - Warszawa

Wjedź na parking od ul. Kościeszów. Nasze oznaczone miejsca parkingowe znajdują się na poziomie +3, z lewej strony wejścia do galerii.

UWAGA! Parking czynny w godzinach pracy Galerii Północnej.
Galeria Handlowa

Home Concept Design Park - Warszawa

Do dyspozycji oddajemy 4 miejsca oznaczone logo PANEK CarSharing przy galerii Home Concept w Warszawie.

Galeria Handlowa

Centrum Handlowe Promenada - Warszawa

Wjedź od ul. Ostrobramskiej. Nasze 2 oznaczone miejsca parkingowe znajdują się naprzeciwko KFC.

Business Park

Hub mobilności Adgar Plaza - Warszawa 

Hub mobilności Adgar Plaza przy ulicy Postępu 15 w Warszawie oferuje dedykowane miejsca dla samochodów PANEK.

Business Park

Nasze miejsca parkingowe znajdują się przy ul. Żwirki i Wigury 18.

Galeria Handlowa

Centrum Handlowe Reduta - Warszawa

Wjedź od ul. Kołomyjskiej. Nasze miejsca parkingowe znajdują się przed głównym wejściem do centrum handlowego.

Galeria Handlowa

Elektrownia Powiśle - Warszawa

Nasze oznaczone miejsca parkingowe znajdują się blisko wejścia przy ul. Leszczyńskiej.

Galeria Handlowa

Ząbki - satelita Warszawy

Nasz parking specjalny w Ząbkach obejmuje główne punkty w tym mieście. Możesz zakończyć wynajem na wskazanym na mapie obszarze.

Galeria Handlowa

Marki - satelita Warszawy

Nasz parking specjalny w Markach obejmuje główne punkty w tym mieście. Możesz zakończyć wynajem na wskazanym na mapie obszarze.

Galeria Handlowa

Rembertów - dzielnica Warszawy

Nasz parking specjalny w Rembertowie obejmuje główne punkty w tej lokalizacji. Możesz zakończyć wynajem na wskazanym na mapie obszarze.

Galeria Handlowa

Konstancin - satelita Warszawy

Nasz parking specjalny w Konstancinie obejmuje główne punkty w tym mieście. Możesz zakończyć wynajem na wskazanym na mapie obszarze.

Galeria Handlowa

Łomianki - satelita Warszawy

Nasz parking specjalny w Łomiankach obejmuje główne punkty w tym mieście. Możesz zakończyć wynajem na wskazanym na mapie obszarze.

Galeria Handlowa

Powsin - satelita Warszawy

Nasz parking specjalny w Powsinie obejmuje główne punkty w tej lokalizacji. Możesz zakończyć wynajem na wskazanym na mapie obszarze.

Galeria Handlowa

Zawady - satelita Warszawy

Nasza strefa specjalna w Zawadach obejmuje główne punkty w tej lokalizacji. Możesz zakończyć wynajem na wskazanym na mapie obszarze.