Warszawa

CarSharing (auta na minuty)

w Warszawie

Warszawa – Stolica Polski, Stolica Biznesu

Stolica i największe miasto w Polsce zamieszkuje oficjalnie milion siedemset tysięcy obywateli, ale nieoficjalnie mówi się już o ponad dwóch milionach. Warszawa bezustannie tętni życiem i zdaje się w ogóle nie zasypiać. To tu znajdują się najważniejsze instytucje państwowe: Siedziba Prezydenta kraju, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwa i Parlament. Miasto doszczętnie zniszczone podczas II Wojny Światowej zostało odbudowane i dziś tętni pełnym blaskiem. Do najważniejszych punktów turystycznych należą: Stare Miasto z Rynkiem, Zamkiem Królewskim i Katedrą Św. Jana, Trakt Królewski, Teatr Wielki Opera Narodowa, Park Saski, ul. Nowy Świat, Park Łazienkowski, Zespół Pałacowy w Wilanowie i wiele innych. Warszawa jest również największym ośrodkiem biznesowym w kraju. Tu siedzibę ma Warszawska Giełda Papierów Wartościowych, międzynarodowe instytucje finansowe, a metropolitalnego sznytu nadają Warszawie nowoczesne wieżowce w śródmieściu i na Woli.

Praktycznie na każdym kroku znajdziecie tu muzeum. Najważniejsze z nich to Muzeum Narodowe, Muzeum Wojska Polskiego, Muzeum Żydów Polin, czy Muzeum Powstania Warszawskiego. Warto zajrzeć także do Centrum Nauki Kopernik i przejść się nowymi nadwiślańskimi bulwarami. Po drugiej stronie Wisły pięknieje Praga, a na najmłodszych czeka ZOO.

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem aut? Warszawa jest jedną z największych stref w usłudze PANEK CarSharing, a Użytkownicy mają do wyboru samochody z wszystkich dostępnych w ofercie grup: Economy, Economy+, Comfort, Premium, Pure Ghost, Dark Ghost, Cargo, Retro, Unique i Extreme! Wypożyczalnia aut w Warszawie ma więc w swojej ofercie zarówno wygodne modele do jazdy na co  dzień, jak i te, których prowadzenie daje mnóstwo przyjemności.  

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Rozszerzoną Ochronę ubezpieczeniową. Dostępne są 2 warianty: Smart Ride i Smart Week.

Mamy też ciekawą propozycję dla Użytkowników, którzy jeżdżą samochodem na minuty częściej niż okazjonalnie – pakiety godzinne, dobowe i tygodniowe. By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić przedpłatę i zyskać ekstra bonusy. Warto także pamiętać o akcji „Polecam PANEK – polecaj usługę CarSharingu” i zyskać dodatkowe fundusze na przejazdy.


Wynajem aut Warszawa – duży wybór modeli, atrakcyjne ceny i promocje dla stałych klientów. Sprawdź ofertę wypożyczalni samochodów Panek!

Pobierz aplikację

Dodatkowe parkingi specjalne w Warszawie

5 darmowych miejsc w strefie parkingowej wokół Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Na teren parkingu można wjechać od strony ul. Emilii Plater i ul. Marszałkowskiej pobierając kwit parkingowy, który zostawiamy w samochodzie. Rozpoczynając wynajem należy podjechać do szlabanu, zadzwonić do ochrony intercomem, podać hasło "PANEK" i wyjechać wyjazdem od strony ul. Marszałkowskiej.

Parking jest przeznaczony tylko dla samochodów osobowych, nie można parkować aut dostawczych.

LOTNISKO

Lotnisko Chopina 

Na nasz Parking Specjalny na Lotnisku Chopina wejdziesz lub wjedziesz z terminala odlotów. Miejsca znajdują się za hotelem Renaissance, na najwyższym poziomie Parkingu P2 za szlabanem, który otwiera się automatycznie po rozpoznaniu naszego samochodu. Wjeżdżając na teren Lotniska kieruj się na terminal A, następnie lewym pasem na Odloty. My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 19,99 zł.

Lotnisko

Lotnisko Modlin

Możesz zaparkować nasz samochód na parkingu P3, na lotnisku Modlin. Pobierz bilet wjeżdżając na parking i zostaw go w samochodzie a nasz przedstawiciel wymieni go na opłacony bilet do wyjazdu, który zostawi na desce rozdzielczej. My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 24,99 zł. Jeśli chcesz porozmawiać z naszym przedstawicielem na miejscu, zapraszamy do punktu obsługi PANEK w Terminalu. Oddział jest czynny 7 dni w tygodniu, od 9 do 21.

GALERIA HANDLOWA

Parking specjalny w Galerii Mokotów znajduje się na najwyższym piętrze w rogu parkingu i jest oznaczony logo PANEK. 
Do dyspozycji Użytkowników jest oddanych 10 miejsc parkingowych.

Nie potrzeba biletu, aby wjechać na parking - szlaban sam otworzy się po zeskanowaniu rejestracji.

UWAGA! Parking czynny w godzinach pracy Galerii Mokotów.

Galeria Handlowa

Do dyspozycji oddajemy 5 miejsc oznaczonych logo PANEK CarSharing. Parking specjalny znajduje się po prawej stronie parkingu (wjeżdżając od ul. Płaskowickiej). Parking dostępny 24/7. 

Galeria Handlowa

Parking specjalny w Centrum Handlowym Arkadia znajduje się na poziomie -1, w sektorze D i jest oznaczony logo PANEK. 
Aby skorzystać z parkingu należy pobrać bilet przed szlabanem i pozostawić go w widocznym  miejscu w samochodzie. 
Przy wyjeździe należy podać bilet w ochronie, która podniesie szlaban wyjazdowy. 

UWAGA! Parking czynny w godzinach pracy CH Arkadia!

Galeria Handlowa

Centrum Handlowe Targówek - miejsca parkingowe oznaczone logiem PANEK CarSharing znajdują się przy centrum handlowym w Warszawie. Z parkingu można korzystać 24/7.

Business Park

Dedykowane miejsca dla samochodów CarSharingowych znajdujące się na terenie tzw. "mordoru". Postój samochodów możliwy jest 24h/dobę 7 dni w tygodniu na specjalnie zaznaczonych miejscach z logo PANEK CarSharing przy ulicy Domaniewskiej. 

Business Park

Aby skorzystać z parkingu specjalnego na ternie kompleksu GTC Aeropark należy podjechać pod szlaban, po czym zostanie on automatycznie podniesiony przez ochronę obiektu. Na terenie kompleksu dostępne są dwa miejsca ulokowane wzdłuż głównej alejki oznaczone logiem PANEK CarSharing. Parking dostępny całodobowo.

Dworzec

Dworzec Zachodni - Do Państwa dyspozycji oddajemy parking specjalny zlokalizowany przed budynkiem Dworca Autobusowego. Aby skorzystać z parkingu należy podjechać do szlabanu, który podniesie się automatycznie po zeskanowaniu tablic rejestracyjnych, następnie można zająć jedno z wolnych miejsc. Rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na terenie tej strefy, wiąże się z opłatą dodatkową 5 zł.

Galeria Handlowa

Tesco - Miejsca parkingowe, oznaczone logiem PANEK CarSharing znajdują się przed sklepem TESCO na ulicy Górczewskiej 218. Bezpłatny parking dla naszych klientów dostępny jest całodobowo.

Galeria Handlowa

Do dyspozycji pozostaje 10 miejsc oznaczonych tabliczkami z logo PANEK. Znajduje się pod tunelem łączącym parking wielopoziomowy z centrum handlowym Blue City przy ulicy Opaczewskiej. Z parkingu można korzystać 24/7.

Parking przy ul. Bennetta 12. Szlaban podniesie się automatycznie. Do dyspozycji masz darmowych 20 miejsc oznaczonych logo PANEK. My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 14,99 zł.

Galeria Handlowa

Parking specjalny w Galerii Północnej znajduje się na poziomie +3, z lewej strony wejścia do galerii i jest oznaczony logo PANEK.

UWAGA! Parking czynny w godzinach pracy Galerii Północnej!

Galeria Handlowa

Do dyspozycji oddajemy 4 miejsca oznaczone logo PANEK CarSharing przy galerii Home Concept w Warszawie.

Galeria Handlowa

Do dyspozycji pozostają miejsca oznaczone tabliczkami z logo PANEK przy galerii Atrium Promenada w Warszawie.

Business Park

Hub mobilności Adgar Plaza przy ulicy Postępu 15 w Warszawie oferuje dedykowane miejsca dla samochodów PANEK.

Business Park

Parking Specjalny dla car sharingu przy ulicy Żwirki i Wigury 18 w Warszawie oferuje 4 dedykowane miejsca postojowe.

Galeria Handlowa

Do dyspozycji pozostają 3 miejsca oznaczone logo PANEK. Znajdują się przed głównym wejściem do centrum handlowego Atrium Reduta w Warszawie. Z parkingu można korzystać 24/7.

Galeria Handlowa

Elektrownia Powiśle - miejsca parkingowe oznaczone logiem PANEK CarSharing znajdują się nieopodal wejścia przy ulicy Leszczyńskiej w Warszawie.

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!