Wrocław

CarSharing (auta na minuty)

we Wrocławiu

Wrocław – Stolica Dolnego Śląska

Jedno z najstarszych miast Polski kusi turystów swoją historią i atrakcjami. W tym mieście po prostu nie można się nudzić. Bogata historia Wrocławia z mnóstwem zabytków przeplata się z nowoczesnością przyciągając tysiące młodych ludzi, chcących studiować na wrocławskich uczelniach. Wrocławski Rynek kryje w sobie mnóstwo tajemnic. Można tu zjeść w najstarszej, liczącej ponad 730 lat restauracji i przechadzać się w otoczeniu przepięknych starych kamienic. Wieczorem warto podziwiać miasto z perspektywy jednego z wielu mostów, a jest w czym wybierać, bo Miasto nad Odrą zajmuje pod tym względem czwarte miejsce w Europie. Najpopularniejszy z nich – Most Tumski, to obowiązkowe miejsce odwiedzin wszystkich zakochanych. O jego popularności świadczą tysiące kłódek z inicjałami, których wciąż przybywa na stalowej konstrukcji balustrad. Most prowadzi do najstarszej części Wrocławia – Ostrowa Tumskiego.

Wrocław to jednak nie tylko Stare Miasto. Obowiązkowym punktem dla odwiedzających miasto jest Ogród Zoologiczny i słynne Afrykarium, które stanowi niezapomnianą atrakcję nie tylko dla najmłodszych. Warto również wybrać się poza granice miasta i wybrać się do pobliskich malowniczych kamieniołomów znajdujących się u stóp góry Sobótka. W jednym z nich nagrywano słynną scenę ucieczki Jadźki i Witi z filmu „Sami Swoi”. Fanom Kargula i Pawlaka polecamy wizytę w Lubomierzu, gdzie kręcono wiele scen do filmu. Pragnącym wyruszyć w dłuższą podróż polecamy piękne, tajemnicze rejony Dolnego Śląska z mnóstwem zamków i zapierających dech widoków.

Wynajem aut we Wrocławiu

Dla osób chcących zwiedzić stolicę Dolnego Śląska dobrym rozwiązaniem może okazać się wypożyczalnia samochodów. Wrocław oraz jego okolice oferują wiele atrakcji dla starszych i młodszych turystów, a własny transport znacznie ułatwi dojazd do najciekawszych miejsc.

W przypadku osób odwiedzających Miasto nad Odrą w sprawach służbowych, również warto postawić na wynajem samochodów. Wrocław dzięki temu stanie się bardziej dostępny, a auto do dyspozycji umożliwi dotarcie na wszystkie umówione spotkania służbowe o czasie.

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Rozszerzoną Ochronę ubezpieczeniową. Dostępne są 2 warianty: Smart Ride i Smart Week.

Mamy też ciekawą propozycję dla Użytkowników, którzy jeżdżą samochodem na minuty częściej niż okazjonalnie – pakiety godzinne i dobowe. By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić przedpłatę i zyskać ekstra bonusy. Warto także pamiętać o akcji „Polecam PANEK – polecaj usługę CarSharingu” i zyskać dodatkowe fundusze na przejazdy.


Wynajem samochodów Wrocław – proste zasady, duży wybór aut, bezpłatne parkowanie w centrum miasta. Sprawdź ofertę i wypożycz najwygodniejszy samochód!

Pobierz aplikację

Dodatkowe parkingi specjalne we Wrocławiu

Lotnisko

Port Lotniczy Wrocław

Zaparkuj samochód na Parkingu Pc. Pobierz bilet wjeżdżając na teren lotniska, zaktualizuj go wkładając do bramki przy wjeździe na Parking C i pozostaw bilet w samochodzie. My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 19,99 zł.

Centrum Handlowe

Bezpłatny parking specjalny przeznaczony dla Użytkowników PANEK CarSharing znajduje się na poziomie +2, czyli na dachu Galerii Wroclavia.
Przy wjeździe na parking system automatycznie rozpozna tablice rejestracyjne i otworzy szlaban wjazdowy. Taka sama procedura ma miejsce w przypadku opuszczania parkingu.
UWAGA! Parking czynny w godzinach pracy Galerii Wroclavia!

Na czas kiedy Galeria jest zamknięta prosimy o telefon do ochrony w celu otwarcia szlabanu -71 748 30 30

Centrum Handlowe

Bezpłatny parking specjalny przeznaczony dla Użytkowników PANEK CarSharing znajduje się na poziomie B Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu.
Parking czynny w godzinach pracy Galerii.

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!