Wrocław

CarSharing we Wrocławiu

Wrocław – Stolica Dolnego Śląska

Jedno z najstarszych miast Polski kusi turystów swoją historią i atrakcjami. W tym mieście po prostu nie można się nudzić. Bogata historia Wrocławia z mnóstwem zabytków przeplata się z nowoczesnością przyciągając tysiące młodych ludzi, chcących studiować na wrocławskich uczelniach. Wrocławski Rynek kryje w sobie mnóstwo tajemnic. Można tu zjeść w najstarszej, liczącej ponad 730 lat restauracji i przechadzać się w otoczeniu przepięknych starych kamienic. Wieczorem warto podziwiać miasto z perspektywy jednego z wielu mostów, a jest w czym wybierać, bo Miasto nad Odrą zajmuje pod tym względem czwarte miejsce w Europie. Najpopularniejszy z nich – Most Tumski, to obowiązkowe miejsce odwiedzin wszystkich zakochanych. O jego popularności świadczą tysiące kłódek z inicjałami, których wciąż przybywa na stalowej konstrukcji balustrad. Most prowadzi do najstarszej części Wrocławia – Ostrowa Tumskiego.

Wrocław to jednak nie tylko Stare Miasto. Obowiązkowym punktem dla odwiedzających miasto jest Ogród Zoologiczny i słynne Afrykarium, które stanowi niezapomnianą atrakcję nie tylko dla najmłodszych. Warto również wybrać się poza granice miasta i wybrać się do pobliskich malowniczych kamieniołomów znajdujących się u stóp góry Sobótka. W jednym z nich nagrywano słynną scenę ucieczki Jadźki i Witi z filmu „Sami Swoi”. Fanom Kargula i Pawlaka polecamy wizytę w Lubomierzu, gdzie kręcono wiele scen do filmu. Pragnącym wyruszyć w dłuższą podróż polecamy piękne, tajemnicze rejony Dolnego Śląska z mnóstwem zamków i zapierających dech widoków.

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Rozszerzoną Ochronę ubezpieczeniową. Dostępne są 2 warianty: ochrona jednorazowa i miesięczna.

Mamy też ciekawą propozycję dla Użytkowników, którzy jeżdżą samochodem na minuty częściej niż okazjonalnie – pakiety 120 minutowe, dobowe, 3-dniowe, tygodniowe oraz miesięczne. By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić przedpłatę i zyskać ekstra bonusy. Warto także pamiętać o akcji „Polecam PANEK – polecaj usługę CarSharingu” i zyskać dodatkowe fundusze na przejazdy.

Pobierz aplikację

Dodatkowe parkingi specjalne we Wrocławiu

Lotnisko

Oddajemy do użytku strefę parkingu specjalnego przy Porcie Lotniczym Wrocław. Aby tam zaparkować należy pobrać bilet wjeżdżając na teren PLW jak najbliżej bramek wyjazdowych, a następnie włożyć bilet do bramki wjeżdżając na Parking C. Automat wydaje zaktualizowany bilet, który należy pozostawić na desce rozdzielczej.

Wrocław Lotnisko
Galeria

Bezpłatny parking specjalny przeznaczony dla Użytkowników PANEK CarSharing znajduje się na poziomie +2, czyli na dachu Galerii Wroclavia. Przy wjeździe na parking system automatycznie rozpozna tablice rejestracyjne i otworzy szlaban wjazdowy. Taka sama procedura ma miejsce w przypadku opuszczania parkingu. UWAGA! Parking czynny w godzinach pracy Galerii Wroclavia!

Na czas kiedy Galeria jest zamknięta prosimy o telefon do ochrony w celu otwarcia szlabanu -71 748 30 30

Wrocław Lotnisko
Ścieżka dla Mazowsza

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!