Wrocław

CarSharing w Wrocławiu

Z naszej perspektywy jest to wesołe miasto otwartych na nowości ludzi. To tutaj znajduje się najwyższy mieszkalny budynek w Polsce a na ulicach spotkać można krasnoludki.
Dzięki zainicjowanej w 2001 roku akcji każdy może postawić swoją figurkę małego skrzata na ulicy i wpisać się tym samym do rejestru krasnali. Jest ich już ponad 120.

Rynek we Wrocławiu ustępuje swoją wielkością jedynie Rynkowi Krakowskiemu. Można tu zjeść w najstarszej, liczącej ponad 730 lat restauracji i spacerować w przepięknym otoczeniu starych kamienic. Wieczorem warto podziwiać miasto z perspektywy jednego z wielu mostów a jest w czym wybierać, bo Wrocław ma czwartą co do wielkości liczbę mostów w Europie.

Pobierz aplikację

Dodatkowe parkingi specjalne we Wrocławiu

Lotnisko

Oddajemy do użytku strefę parkingu specjalnego przy Porcie Lotniczym Wrocław. Aby tam zaparkować należy pobrać bilet wjeżdżając na teren PLW jak najbliżej bramek wyjazdowych, a następnie włożyć bilet do bramki wjeżdżając na Parking C. Automat wydaje zaktualizowany bilet, który należy pozostawić na desce rozdzielczej.

Wrocław Lotnisko
Galeria

Bezpłatny parking specjalny przeznaczony dla Użytkowników PANEK CarSharing znajduje się na poziomie +2, czyli na dachu Galerii Wroclavia. Przy wjeździe na parking system automatycznie rozpozna tablice rejestracyjne i otworzy szlaban wjazdowy. Taka sama procedura ma miejsce w przypadku opuszczania parkingu. UWAGA! Parking czynny w godzinach pracy Galerii Wroclavia!

Na czas kiedy Galeria jest zamknięta prosimy o telefon do ochrony w celu otwarcia szlabanu -71 748 30 30

Wrocław Lotnisko

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!