Wrocław

Strefa Panek we Wrocławiu

Pobierz aplikację

CarSharing (auta na minuty)

we Wrocławiu

Wrocław – Stolica Dolnego Śląska

Jedno z najstarszych miast Polski kusi turystów swoją historią i atrakcjami. W tym mieście po prostu nie można się nudzić. Bogata historia Wrocławia z mnóstwem zabytków przeplata się z nowoczesnością przyciągając tysiące młodych ludzi, chcących studiować na wrocławskich uczelniach. Wrocławski Rynek kryje w sobie mnóstwo tajemnic. Można tu zjeść w najstarszej, liczącej ponad 730 lat restauracji i przechadzać się w otoczeniu przepięknych starych kamienic. Wieczorem warto podziwiać miasto z perspektywy jednego z wielu mostów, a jest w czym wybierać, bo Miasto nad Odrą zajmuje pod tym względem czwarte miejsce w Europie. Najpopularniejszy z nich – Most Tumski, to obowiązkowe miejsce odwiedzin wszystkich zakochanych. O jego popularności świadczą tysiące kłódek z inicjałami, których wciąż przybywa na stalowej konstrukcji balustrad. Most prowadzi do najstarszej części Wrocławia – Ostrowa Tumskiego.

Wrocław to jednak nie tylko Stare Miasto. Obowiązkowym punktem dla odwiedzających miasto jest Ogród Zoologiczny i słynne Afrykarium, które stanowi niezapomnianą atrakcję nie tylko dla najmłodszych. Warto również wybrać się poza granice miasta i wybrać się do pobliskich malowniczych kamieniołomów znajdujących się u stóp góry Sobótka. W jednym z nich nagrywano słynną scenę ucieczki Jadźki i Witi z filmu „Sami Swoi”. Fanom Kargula i Pawlaka polecamy wizytę w Lubomierzu, gdzie kręcono wiele scen do filmu. Pragnącym wyruszyć w dłuższą podróż polecamy piękne, tajemnicze rejony Dolnego Śląska z mnóstwem zamków i zapierających dech widoków.

Wynajem aut we Wrocławiu

Dla osób chcących zwiedzić stolicę Dolnego Śląska dobrym rozwiązaniem może okazać się wypożyczalnia samochodów. Wrocław oraz jego okolice oferują wiele atrakcji dla starszych i młodszych turystów, a własny transport znacznie ułatwi dojazd do najciekawszych miejsc.

W przypadku osób odwiedzających Miasto nad Odrą w sprawach służbowych, również warto postawić na wynajem samochodów. Wrocław dzięki temu stanie się bardziej dostępny, a auto do dyspozycji umożliwi dotarcie na wszystkie umówione spotkania służbowe o czasie.

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Smart Week - abonament ten daje Ci dodatkową ochronę od szkód oraz znosi opłaty startowe dla wszystkich pojazdów przez cały tydzień.

By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić Doładowanie, które zasila Twój portfel w aplikacji wraz z extra bonusem!


Wynajem samochodów Wrocław – proste zasady, duży wybór aut, bezpłatne parkowanie w centrum miasta. Sprawdź ofertę i wypożycz najwygodniejszy samochód!

Dodatkowe parkingi specjalne we Wrocławiu

Lotnisko

Port Lotniczy Wrocław

Nasze miejsca parkingowe znajdują się na Parkingu C przed głównym terminalem.
My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 10 zł.

Centrum Handlowe

Centrum Handlowe Wroclavia - Wrocław

Oznaczone logo PANEK miejsca parkingowe znajdują się na ostatnim piętrze parkingu przed wejściem.

Centrum Handlowe

Galeria Dominikańska - Wrocław

Oznaczone logo PANEK miejsca parkingowe znajdują się na parkingu B2.

Centrum Handlowe

Centrum Handlowe Magnolia - Wrocław

Oznaczone logo PANEK miejsca parkingowe znajdują się blisko budynku galerii, obok miejsc z ładowarkami GreenWay.