LOTNISKO Szczecin - Goleniów

Strefa Panek na lotnisku Szczecin-Goleniów

Pobierz aplikację

CarSharing (auta na minuty)
w Szczecinie

Szczecin – portowe miasto słynące nie tylko z paprykarza

Szczecin to miasto w północno-zachodniej Polsce będące stolicą województwa zachodniopomorskiego. Jest również jednym z największych miast w kraju. Liczy ok. 397 tys. mieszkańców. Atrakcyjne położenie geograficzne sprawiło, że Szczecin stał się głównym ośrodkiem gospodarczym regionu. Miasto znajduje się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego, więc jest też atrakcyjne z turystycznego punktu widzenia. Oprócz tego jest to również ważny ośrodek kulturalny i akademicki.

Wypożyczalnia samochodów – Szczecin i jego atrakcje na wyciągnięcie ręki!

Jeśli wybierasz się do Szczecina, aby spędzić tu kilka wolnych dni, dobrze zorganizuj swój pobyt. W planach koniecznie uwzględnij kwestie związane z poruszaniem się po mieście. Nie musisz mieć własnego samochodu, aby z niego korzystać. Z pomocą przyjdzie Ci wypożyczalnia PANEK. Sztandarową usługą, jaką prowadzimy, jest wynajem aut w carsharingu. Lotnisko Szczecin-Goleniów to jeden z naszych kilkudziesięciu punktów najmu, jakie mamy na terenie kraju. Tutaj właśnie wynajmiesz pojazd, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Nasza flota składa się z różnych modeli samochodów – decyzja o wyborze formuły najmu należy wyłącznie do Ciebie! Świetnym rozwiązaniem dla Ciebie może się okazać np. auto na minuty. Szczecin ma do zaoferowania naprawdę sporo. Spośród najciekawszych miejsc i obiektów, jakie warto tu zobaczyć, wymienia się m.in. Wały Chrobrego, Zamek Książąt Pomorskich, bazylika św. Jakuba, Ogród Dendrologiczny im. prof. Stefana Kownasa, Park Kasprowicza czy Jasne Błonia. Imponująca architektura, mnóstwo przyrody, znakomite warunki do uprawiania sportów wodnych, niezwykła atmosfera – to największe atuty Szczecina. Nie sposób nie wspomnieć przy tej okazji o kulinarnych specjałach, z których słynie miasto – oczywiście na czele z kultowym już paprykarzem szczecińskim. W ramach ciekawostki wypada nadmienić, że w Szczecinie znajduje się najstarsza palarnia kawy w Polsce – powstała w 1912 r.

Wynajem aut – lotnisko Szczecin-Goleniów punktem najmu PANEK

Jest sporo powodów, dla których warto skorzystać z usługi, jaką jest carsharing. Lotnisko Szczecin-Goleniów to idealne miejsce, aby uzyskać informacje na temat oferty wypożyczalni PANEK. Port lotniczy położony jest w odległości ok. 46 km na północny wschód od centrum stolicy województwa zachodniopomorskiego, w pobliżu drogi ekspresowej S6. Na jego terenie usytuowany jest też parking specjalny przeznaczony dla klientów naszej wypożyczalni.

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Smart Week - abonament ten daje Ci dodatkową ochronę od szkód oraz znosi opłaty startowe dla wszystkich pojazdów przez cały tydzień.

By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić Doładowanie, które zasila Twój portfel w aplikacji wraz z extra bonusem!

Pobierz aplikację PANEK

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!