Hej
Twój znajomy wysyła Ci PANkod

Sprawdź poniżej jak go odebrać!

Jak wykorzystać kod?

  • Ściągnij aplikację i wpisz podczas rejestracji PANkod:

  • Za samą rejestrację dostaniesz od nas 20 zł na start...

  • ...a za wpisany PANkod otrzymasz kolejne 10 zł na przejazdy

    Wykonaj swój pierwszy płatny przejazd, żeby Twój znajomy także dostał 10 zł

  • Udostępniaj swoj własny PANkod i zbieraj bonusy

    Na wykorzystanie bonusowych środków masz aż 30 dni od momentu ich przyznania!

    * Promocja jest dostępna jeśli jeszcze nie posiadasz konta w naszej usłudze.

    Aplikację pobierzesz z:

    Aplikację pobierzesz z:

    Jak daleko dojedziesz?

    Im więcej znajomych zaprosisz, tym większy dystans możesz pokonać zupełnie za darmo!

    Przykładowa trasa darmowego przejazdu: Wrocław
    Przykładowa trasa darmowego przejazdu: Puck - Władysławowo
    Przykładowa trasa darmowego przejazdu: Grodzisk Mazowiecki - Warszawa Śródmieście
    Przykładowa trasa darmowego przejazdu: Łomża - Białystok
    Przykładowa trasa darmowego przejazdu: Łódź - Włocławek
    Przykładowa trasa darmowego przejazdu: Wrocław

    Wrocław
    Muzeum Narodowe
    Wrocław
    Stare Miasto
    Dystans
    4,9 km
    Czas wynajmu
    14 min
    Czas jazdy
    12 min
    Początek
    14:00
    Koniec
    14:14
    Koszt
    za darmo
    Przykładowa trasa darmowego przejazdu: Puck - Władysławowo

    Puck
    Władysławowo
    Dystans
    15 km
    Czas wynajmu
    20 min
    Czas jazdy
    18 min
    Początek
    14:00
    Koniec
    14:20
    Koszt
    za darmo
    Przykładowa trasa darmowego przejazdu: Grodzisk Mazowiecki - Warszawa Śródmieście

    Grodzisk Mazowiecki
    Warszawa Śródmieście
    Dystans
    40 km
    Czas wynajmu
    38 min
    Czas jazdy
    37 min
    Początek
    14:00
    Koniec
    14:38
    Koszt
    za darmo
    Przykładowa trasa darmowego przejazdu: Łomża - Białystok

    Łomża
    Białystok
    Dystans
    83 km
    Czas wynajmu
    69 min
    Czas jazdy
    65 min
    Początek
    14:00
    Koniec
    15:09
    Koszt
    za darmo
    Przykładowa trasa darmowego przejazdu: Łódź - Włocławek

    Łódź
    Włocławek
    Dystans
    130 km
    Czas wynajmu
    90 min
    Czas jazdy
    90 min
    Początek
    14:00
    Koniec
    15:30
    Koszt
    za darmo

    Polecaj i odbieraj darmowe przejazdy!

    Bez limitów zaproszeń! Im więcej osób wykorzysta Twój kod, tym
    więcej przejazdów otrzymasz!


    Nie masz aplikacji?

    Pobierz ją tutaj

    Ścieżka dla Mazowsza