ŚWIATOWY REKORD GUINNESSA

Drodzy Kierowcy,  Ambasadorowie, Uczestnicy wczorajszego wydarzenia, Próby Bicia Światowego Rekordu Guinnessa w przejeździe największej liczby samochodów hybrydowych…

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY , że byliście z nami 9 lipca, dzięki Wam udało nam się spełnić wszystkie wymagania guinnessa.

Ten dzień to dla nas nie tylko wielkie święto hybrydy i mobilności, to też dzień, w którym uwierzyliśmy, że da się zmobilizować około 500 osób, które będą miały jeden cel i przyjdą, żeby go spełnić.

Z przyjemnością zorganizowaliśmy dla Was to wydarzenie, czekamy na potwierdzenie rekordu i wpisanie nas, jako Polski do Księgi Rekordów Guinnessa.

Dziękujemy także naszym partnerom medialnym, dzięki którym mogliście dowiedzieć się o wydarzeniu (Radio Wawa, Infor Moto, Smart City Blog, VIP Magazyn, Fakty, MarketNews24, Manager Floty, CarAuto.pl, Autonaminuty.org Multimodalny.pl) , Toyota Motor Poland i Dilerom Toyoty, Soowa Taxi, oraz osobom, które przyjechały własnymi samochodami hybrydowymi.

Zdjęcia z wydarzenia już są dostępne na naszym profilu Facebookowym, wciąż je uzupełniamy, wykonalii je dla nas Maciej Panek i Krzysztof Barański.  link do zdjęć