LEVC TX to samochód unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Ma 5233 mm długości, ponad 2 metry szerokości (2083 mm) i niecałe 2 wysokości (1990 mm).Najnowsze wcielenie londyńskiej taksówki, czyli LEVC TX jest pojazdem hybrydowym, będącym w stanie zabrać na pokład oprócz kierowcy, jeszcze 6 pasażerów, którzy podróżować mogą w dwóch rzędach siedzeń, zwróceni do siebie twarzami. Za sprawą hybrydowego silnika napędzającego koła, jazda jest cicha, a zasięg zasięg auta, według danych producenta, to nawet 500 km (318 mil). I do tego ta niewyobrażalna zwrotność! Ten samochód zawraca niemal w miejscu!

LEVC TX, który trafi do usługi wynajmu w PANEK CarSharing jest także pierwszym modelem, który wyposażony jest w elektryczną windę oraz specjalne mocowania pasów, dzięki którym można bezpiecznie przewozić osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach. Elektryczna platforma jest także ogromnym ułatwieniem dla osób z ograniczeniem ruchowym oraz starszych, ponieważ dzięki niej likwidowany jest próg, stanowiący poważną przeszkodę podczas wsiadania.

Za kierownicą naszego LEVC-a poczujecie się jak najprawdziwszy kierowca nie tylko taksówki, ale również autobusu miejskiego. Wydzielona kabina daje poczucie prywatności i pozwala skupić się na prowadzeniu, podczas gdy pasażerowie celebrują swoją podróż jak Królowa Brytyjska pozdrawiając wszystkich dystyngowanym skinieniem nadgarstka, albo zwyczajnie podziwiają miasto.