Spartan Race

MIEJSCE I TERMIN

26.08.2017 Warszawa Stadion Narodowy, godzina 10:45

CEL

Dobrze się bawić, pomagać sobie i ukończyć bieg.

KTO MOŻE BIEC

Kto tylko chce, bez względu na umiejętności. Dla dzieci od 4 do 14 roku życia będzie specjalna drużyna z mniejszym dystansem i mniejszą ilością przeszkód (mogą biec z opiekunami).

CZYM JEST SPARTAN RACE?

To jedna z najszybciej rozwijających się organizacji zrzeszających miłośników biegów przeszkodowych na całym świecie. Ogromna, zaangażowana społeczność składająca się z fantastycznych ludzi. To też wydarzenie, łączące w sobie wielkie emocje, frajdę i satysfakcję. Startować w Spartanie może każdy.
Wystarczy uwierzyć we własne możliwości i ducha drużyny. Będziemy się wzajemnie inspirować, motywować i wspierać. Razem z Wami stworzymy absolutnie najlepszy team!

NA CZYM POLEGA UDZIAŁ?

Do pokonania będą przeszkody naturalne i wyzwania przygotowane przez organizatorów, ale dystans to tylko 5 km. Spartan na PGE Narodowym jest biegiem idealnym dla początkujących. Każdy może go ukończyć w swoim tempie. Ponieważ tworzymy drużynę, wszyscy sobie pomagamy i wspieramy. W biegu uczestniczą pracownicy PANEK oraz Prezes, liczymy na wsparcie wszystkich miłośników CarSharingu. Budujemy także drużynę dziecięcą PANEK CarSharing, do której także zapraszamy.

JAK DOŁĄCZYĆ

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ 

Uzupełnij swoje dane osobowe

W polu informacje dla drużyny’ wpisz nazwę „PANEK ” podaj pin: PANEK

W sekcji ‘informacje dodatkowe’ podaj kod zniżkowy (30%): VEKW1604P

Z listy wybierz falę 10:45

REJESTRACJA DZIECI

 

CO ZYSKUJESZ

Świetną zabawę, możliwość poznania osób pracujących w PANEK, do wygrania są też zegarki Garmin oraz wyjazd do USA na Mistrzostwa Świata Spartan Race – przelot i pobyt