Biuro Obsługi Klienta PANEK CarSharing

Infolinia:

Infolinia:

(+48) 690 20 20 20

E-mail:

E-mail:

bok@panekcs.pl

Punkty obsługi:

Punkty obsługi:

Centrum LIM – Hotel Marriott
Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa
Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 9:00-17:00
Sob.-Nd.09:00-15:00
Oddział Warszawa Airport – Modlin,
ul. Generała Wiktora Thommee 1, 05-160 Warszawa
Godziny otwarcia:
Pon.-Nd. 9:00-21:00
Oddział Warszawa Airport – Okęcie,
ul. Żwirki i Wigury 1, 02-179 Warszawa
Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 7:00-22:00
Sob.-Nd.09:00-20:00

 

Poszukujesz miłości?

Przyjdź i poznaj swoją drugą połówkę na Speed Datingu z PANEK CarSharing

W tym roku w Warszawie oraz Lublinie, o tej samej godzinie, w naszych samochodach zasiądzie blisko 100 osób. Każda z nich będzie mogła porozmawiać z innymi uczestnikami imprezy, w ramach swojej grupy wiekowej.

Żeby wziąć udział w wydarzeniu nie trzeba być Klientem usługi PANEK CarSharing, wystarczy zgłosić chęć udziału za pomocą formularza i przyjść we wskazane miejsce 22 lutego. 

Każda osoba, która po uprzednim zapisaniu przyjdzie na wydarzenie, nie tylko zyska możliwość poznania miłości swojego życia ale otrzyma również zestaw prezentów. Uczestnicy otrzymają przepyszne cukierki firmy Pszczółka, voucher na użytkowanie CarSharingu, voucher do warszawskiego uzdrowiska miejskiego Sante, a w Lublinie bony zniżkowe oraz inne atrakcyjne upominki.

Impreza odbędzie się 22 lutego o godzinie 18 pod Studiem Sante w Warszawie(Jagiellońska 55A), a dzięki zgodzie władz miast Lublin, także na Placu Zamkowym w Lublinie.

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się i prosimy robić to w sposób przemyślany. Zapisując się i nie przychodząc, odbierasz innej osobie szansę na znalezienie prawdziwej miłości

 Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

 

* Co to jest Speed Dating? 
W 1998 roku w Los Angeles, rabin Yaasov Deyo wymyślił formułę randek fizycznych, gdzie ludzie patrzą sobie prosto w oczy, a nie na zdjęcie w komputerze, nazwał ją-  speed dating. Dzięki tej metodzie można poznać kilka, a nawet kilkadziesiąt osób w ciągu jednego wieczoru i wybrać tę, która najbardziej nam się podoba. Na rozmowę z każdą z nich uczestnik ma kilka minut, potem następuje zmiana partnera do rozmów. Wyniki, czyli to, czy partner przypadł nam do gustu, czy też nie,  zapisuje się w ankiecie, która pod koniec spotkania wraca do organizatora. Jego rolą jest dobranie w pary osób, które chcą ze sobą randkować dalej. Potem wszystko jest w rękach osób, które przypadły sobie do gustu, to one decydują o kontynuacji znajomości.

 

 

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

W speed datingu ważna jest autoprezentacja. Dlatego opisz siebie w najbardziej kreatywny sposób.
Najlepsze odpowiedzi zostaną na miejscu nagrodzone dodatkowymi upominkami.

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Organizatorzy:

Partnerzy:

Sante Logo
HK Logo
Logo Pszczolka