BLACK WEEKEND bez ściemy

Black Friday bez ściemy

Jak wynika z badań przeprowadzonych na zamówienie OVHcloud blisko połowa ankietowanych skorzystała z ofert promocji generowanych na potrzeby BlackFriday. Żeby promocja była atrakcyjna musi być prosta i PRAWDZIWA. Pozorne obniżki blokuje np. sklep Allegro, oferty weryfikują również Klienci. 

-To nie jest czas, kiedy można powiedzieć, że jest taniej chociaż jest drożej. Mamy duże grono Klientów uzbrojonych w kalkulatory i znających się na nich lepiej niż wielu analityków. Black Friday w PANEK CarSharing będzie bez ściemy- informuje Dyrektor Marketingu i Rzecznik Prasowy PANEK S.A, Katarzyna Panek 

87% badanych zrobi zakupy online, a w tym aż 48% mówi, że wykorzysta do tego Internet. 41% ankietowanych planuje wydać więcej niż 500 zł. Sprzedawane podczas zakupowego święta produkty będą przede wszystkim dobrami materialnymi, głównie ubraniami i butami, ale na liście zakupowej znajdą się też usługi.  

-Sprzedaż usług jest wyzwaniem, nie można ich wziąć w rękę, założyć, pochwalić się otoczeniu. Usługi są czymś co wymaga planowania. Wiele osób potrafi kupić np. nowe buty czy drobną elektronikę pod wpływem impulsu. Usługa wymaga wyobraźni. W tym roku poza czymś co jest wirtualne będziemy sprzedawać również rzeczy materialne. W świeżo otwartym sklepie PANEK na Allegro, będzie można kupić vouchery oraz produkty. – dodaje Katarzyna PANEK 

PANEK CarSharing to nie jedyna firma, która dostosowuje się do bieżącej sytuacji, w tym roku na Black Friday będzie można kupić na przykład maski. Każda z nich wykonana jest z dbałością o szczegóły, jest bardzo wygodna w użytkowaniu i posiada ergonomiczny kształt. Na nosku znajduje się usztywnienie z drucikiem pozwalające na przystosowanie produktu do każdej twarzy  i gwarantujące odpowiednie przylegania. Wśród masek do kupienia znajdą się 3 unikatowe wzory. Jeden z nich można było już zdobyć w konkursach orgaznizowanych od 2 tygodni na social mediach. Teraz może je mieć każdy, i nie tylko te. Zostaną dodane 2 wzory, których nie dało się wygrać wcześniej. Oprócz maseczek dostępne do kupna będą również smycze, breloki oraz balony- wszystko z logo PANEK CarSharing. PANEK CarSharing informuje, że maski i gadżety to dopiero początek i z czasem w sklepie pojawią się kolejne produkty, być może również ubrania.  

Oferta PANEK CarSharing będzie zróżnicowana, dotychczasowi Klienci będą mogli kupić przedpłaty po bardzo okazyjnych cenach. To już nowa tradycja, sprzedaż środków na przyszłe przejazdy to hit ostatnich miesięcy. Środki można wykorzystać bezterminowo, a zakup z dodatkowym bonusem pozwala zmniejszyć cenę przejazdów i ograniczyć liczbę faktur. To rozwiązanie doceniają szczególnie przedsiębiorcy i osoby, które co jakiś czas stykają się z usługą.  

Mechanizm promocji jest bardzo prosty - do każdej wpłaty Klient otrzymuje dodatkowe środki na przejazdy. 

Podgląd obrazu

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!