Gdzie jesteśmy

Parkingi specjalne

Lotnisko

Nasi klienci mogą bezpłatnie korzystać z parkingu na terenie Lotnika Lublin. Oba parkingi A i B są do Waszej dyspozycji. Jeśli chcesz zakończyć wynajem na tym parkingu wystarczy, że przy szlabanie pobierzesz bilet i zostawisz go w samochodzie. Jeśli chcesz rozpocząć wynajem i wyjechać samochodem z parkingu bilet należy pobrać w Biurze Obsługi Parkingu, które znajduje się na terminie terminala

Lotnisko Lublin
Centrum Handlowe

Od dnia 04.02.2019 do dyspozycji naszych klientów oddajemy parking specjalny na terenie IKEA w Lublinie. Parking jest dostępny 24/7 w tygodniu. Samochody możną parkować na oznaczonych miejscach w strefie B01.

Lublin Ikea
Lotnisko

Za dopłatą 9 zł można rozpocząć i zakończyć wynajem na terenie Lotniska w Bydgoszczy.

Aby wyjechać z parkingu należy zeskanować bilet (znajdujący się w samochodzie). Miejsca parkingowe oznaczone są logo PANEK.

Lotnisko Bydgoszcz
Lotnisko

Za dopłatą 9 zł można rozpocząć i zakończyć wynajem na terenie Lotniska Pyrzowice - wystarczy podjechać do szlabanu i uiścić opłatę w aplikacji. Udostępniamy tam 4 miejsca oznaczonych logo PANEK.
Miejsce parkingowe znajdują się na przeciw terminalu B. 

Lotnisko Katowice
Galeria Handlowa

Oddajemy do Państwa dyspozycji 6 miejsc parkingowych przy Centrum Handlowe M1 w Krakowie, które są oznaczone naszym logo. Bezpłatny parking dla samochodów PANEK CS dostępny jest całodobowo.

Centrum Handlowe M1 w Krakowie
Business Park

W Lubelskim Parku Naukowo Technologiczny udostępniamy 6 bezpłatnych miejsc parkingowych, które znajdują się od ulicy Franczaka (3 miejsca) i od ulicy Dekutowskiego (3 miejsca). Parking jest ogólnodostępny, bez szlabanów czy parkometrów. Przeznaczony dla odwiedzających, pracowników LPNT oraz pozostałych firm/biur/instytucji.

Lubelski Park Naukowo Technologiczny
Lotnisko

Za dopłatą 9 zł można rozpocząć i zakończyć wynajem na terenie Lotniska w Szczecinie. Udostępniamy tam 2 miejsca oznaczonych logo PANEK.

Lotnisko Szczecin

10 darmowych miejsc w strefie parkingowej wokół Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Na teren parkingu można wjechać od strony ul. Emilii Plater i ul. Marszałkowskiej pobierając kwit parkingowy, który zostawiamy w samochodzie. Rozpoczynając wynajem należy podbić kwit u pracownika parkingu i wyjechać wyjazdem od strony ul. Marszałkowskiej.

Parking jest przeznaczony tylko dla samochodów osobowych, nie można parkować aut dostawczych.

Parking przed Pałacem Kultury i Nauki
Galeria Handlowa

Parking specjalny znajduję się na terenie parkingu należącego do Centrum Handlowego Karolinka i jest oznaczony logo PANEK

Centrum Karolinka
LOTNISKO

Samochody CarSharingowe można parkować również na Lotnisku Okęcie, który należy do strefy parkingów specjalnych płatnych. Rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na terenie tej strefy, wiąże się z opłatą dodatkową 9 zł.  Miejsca znajdują się na parkingu P2 za szlabanem za hotelem Renaissance. Na parking wjedziesz lub wejdziesz z poziomu terminala odlotów. 

Warszawa Chopin
Lotnisko

Rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na terenie tej strefy, wiąże się z opłatą dodatkową 9 zł. Parking czynny jest 24/7. Do wyjazdu niezbędny jest bilet, który zazwyczaj znajduje się w samochodzie. Na terenie lotniska w strefie Rent a Car znajduje się punkt obsługi PANEK , można tam pobrać bilet lub zaczerpnąć informacji. Oddział czynny jest Pon.-Nd. 9:00-21:00.

Warszawa Modlin
GALERIA HANDLOWA

Parking specjalny w Galerii Mokotów znajduje się na najwyższym piętrze w rogu parkingu i jest oznaczony logo PANEK. 
Do dyspozycji Użytkowników jest oddanych 10 miejsc parkingowych.
Nie potrzeba biletu, aby wjechać na parking - szlaban sam otworzy się po zeskanowaniu rejestracji.

UWAGA! Parking czynny w godzinach pracy Galerii Mokotów!

Galeria Mokotów
Galeria Handlowa

Do dyspozycji oddajemy 5 miejsc oznaczonych logo PANEK CarSharing. Parking specjalny znajduje się po prawej stronie parkingu (wjeżdżając od ul. Płaskowickiej). Parking dostępny 24/7. 

Centrum Ursynów
Galeria Handlowa

Parking specjalny w Centrum Handlowym Arkadia znajduje się na poziomie -1, w sektorze D i jest oznaczony logo PANEK. 
Aby skorzystać z parkingu należy pobrać bilet przed szlabanem i pozostawić go w widocznym  miejscu w samochodzie. 
Przy wyjeździe należy podać bilet w ochronie, która podniesie szlaban wyjazdowy. 

UWAGA! Parking czynny w godzinach pracy CH Arkadia!

Centrum Arkadia
Galeria Handlowa

Rozpocząć wynajem jak również go zakończyć możesz również na parkingu specjalnym znajdującym się przy Centrum Handlowym Targówek. Z parkingu można korzystać 24/7.

Centrum Targówek
Lotnisko

Za dopłatą 9 zł można rozpocząć i zakończyć wynajem na terenie Lotniska. Strefa parkingu specjalnego znajduje się przy Porcie Lotniczym Wrocław. Aby tam zaparkować należy pobrać bilet wjeżdżając na teren PLW jak najbliżej bramek wyjazdowych, a następnie włożyć bilet do bramki wjeżdżając na Parking C. Automat wydaje zaktualizowany bilet, który należy pozostawić na desce rozdzielczej.

Lotnisko Wrocław
Galeria Handlowa

Parking specjalny znajduję się na terenie parkingu należącego do Centrum Handlowego w Wałbrzychu i jest oznaczony logiem PANEK. 

Centrum Victoria
Business Park

Dedykowane miejsca dla samochodów CarSharingowych znajdujące się na terenie tzw. "mordoru". Postój samochodów możliwy jest 24h/dobę 7 dni w tygodniu na specjalnie zaznaczonych miejscach z logo PANEK CarSharing przy ulicy Domaniewskiej pod budynkiem SATURN. Wjazd na teren kompleksu odbywa się przez szlaban, który otwierany jest automatycznie.

Business Park Empark
Lotnisko

Za dopłatą 9 zł można rozpocząć i zakończyć wynajem na terenie Lotniska w Łodzi. Miejsca oznaczone są logo PANEK.

Lotnisko Łódź
Business Park

Aby skorzystać z parkingu specjalnego na ternie kompleksu GTC Aeropark należy podjechać pod szlaban, po czym zostanie on automatycznie podniesiony przez ochronę obiektu. Na terenie kompleksu dostępne są dwa miejsca ulokowane wzdłuż głównej alejki oznaczone logiem PANEK CarSharing. Parking dostępny całodobowo.

Business GTC
Lotnisko

Za dopłatą 9 zł można rozpocząć i zakończyć wynajem na terenie Lotniska Rzeszów Jasionka.

Aby wyjechać z parkingu należy zeskanować bilet (znajdujący się w samochodzie). Miejsca parkingowe oznaczone są logo PANEK.

Lotnisko Rzeszów
Dworzec

Dworzec Zachodni - Do Państwa dyspozycji oddajemy parking specjalny zlokalizowany przed budynkiem Dworca Autobusowego. Aby skorzystać z parkingu należy podjechać do szlabanu, który podniesie się automatycznie po zeskanowaniu tablic rejestracyjnych, następnie można zająć jedno z wolnych miejsc. Rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na terenie tej strefy, wiąże się z opłatą dodatkową 5 zł.

Dworzec Zachodni
Centrum Handlowe

Bezpłatny parking specjalny przeznaczony dla Użytkowników PANEK CarSharing znajduje się na poziomie +2, czyli na dachu Galerii Wroclavia.
Przy wjeździe na parking system automatycznie rozpozna tablice rejestracyjne i otworzy szlaban wjazdowy. Taka sama procedura ma miejsce w przypadku opuszczania parkingu.
UWAGA! Parking czynny w godzinach pracy Galerii Wroclavia!

Na czas kiedy Galeria jest zamknięta prosimy o telefon do ochrony w celu otwarcia szlabanu -71 748 30 30

Galeria Wroclavia
Lotnisko

Za dopłatą 9 zł można rozpocząć i zakończyć wynajem na terenie Lotniska. Strefa parkingu specjalnego znajduje się przy Porcie Lotniczym Gdańsk.

Lotnisko Gdańsk
Galeria Handlowa

Parking specjalny znajduję się na terenie parkingu należącego do Centrum Handlowego Kazimierz i jest oznaczony logiem PANEK

Centrum Kazimierz
Lotnisko

 

Za dopłatą 9 zł można rozpocząć i zakończyć wynajem na terenie Lotniska Kraków Balice. Dostępnych jest 5 miejsc parkingowych oznaczonych logo PANEK.

Lotnisko Kraków
Lotnisko

Za dopłatą 9 zł można rozpocząć i zakończyć wynajem na terenie Lotniska Poznań na parkingu P1.

Aby wyjechać z parkingu należy zeskanować bilet (znajdujący się w samochodzie). Miejsca parkingowe oznaczone są logo PANEK.

Lotnisko Poznań
Galeria Handlowa

Tesco - Miejsca parkingowe, oznaczone logiem PANEK CarSharing znajdują się przed sklepem TESCO na ulicy Górczewskiej 218. Bezpłatny parking dla naszych klientów dostępny jest całodobowo.

Centrum Tesco

Do dyspozycji dowolne miejsce parkingowe przy Urzędzie Gminy Michałowice. Dostępne są także dwa miejsca z ładowarką do samochodów elektrycznych.

Urząd Gminy Michałowice
Galeria Handlowa

Oddajemy do Państwa dyspozycji miejsce parkingowe przy Centrum Handlowym Serenada w Krakowie, które jest oznaczone naszym logiem. Bezpłatny parking dla samochodów PANEK CS jak i Rent a Car dostępny jest całodobowo. 

Centrum Handlowe Serenada
Galeria Handlowa

 

Do dyspozycji pozostaje 10 miejsc oznaczonych tabliczkami z logo PANEK. Znajduje się pod tunelem łączącym parking wielopoziomowy z centrum handlowym Blue City przy ulicy Opaczewskiej. Z parkingu można korzystać 24/7.

Panek Blue City
Lotnisko

 

Darmowy parking specjalny przy biurze PANEK Rent a Car na Okęciu. Wjazd/wyjazd znajduje się przed rondem. Szlaban podniesie się automatycznie. Po przejechaniu przez szlaban, skręć w prawo. Zaparkuj samochód na miejscu z tabliczką PANEK. Do dyspozycji masz 20 miejsc. Parking jest czynny 24/7.

Biuro Rent a Car Okęcie
Galeria Handlowa

Parking specjalny w Galerii Północnej znajduje się na poziomie +3, z lewej strony wejścia do galerii i jest oznaczony logo PANEK.

UWAGA! Parking czynny w godzinach pracy Galerii Północnej!

Galeria Północna
Galeria Handlowa

Parking specjalny znajduję się na terenie parkingu należącego do M1 w Opolu i jest oznaczony logo PANEK.

Centrum Handlowe M1 w Opolu
Galeria Handlowa

Oddajemy do Państwa dyspozycji 2 miejsca parkingowe przy Centrum Handlowym M1 w Łodzi, które są oznaczone naszym logo. Bezpłatny parking dla samochodów PANEK CS dostępny jest całodobowo.

Centrum Handlowe M1 w Łodzi
Centrum Handlowe

Oddajemy do Państwa dyspozycji miejsca parkingowe przy Galerii NOVA w Gorzowie Wielkopolskim, które są oznaczone naszym logiem. Bezpłatny parking dla samochodów PANEK CS znajduje się na 3 piętrze.

Galeria Nova
Galeria Handlowa

Do dyspozycji oddajemy 4 miejsca oznaczone logo PANEK CarSharing przy galerii Home Concept w Warszawie.

Home Concept - Warszawa
Galeria Handlowa

Parking specjalny w Centrum Handlowym Atrium Kasztanowa w Pile jest oznaczony logo PANEK. 

Centrum Handlowe Atrium Kasztanowa
Galeria Handlowa

Parking specjalny w Centrum Handlowym Atrium Molo w Szczecinie jest oznaczony logo PANEK. 

Atrium Molo
Galeria Handlowa

Oddajemy do Państwa dyspozycji miejsca parkingowe przy Centrum Handlowym M1 w Radomiu, które są oznaczone naszym logo.

Centrum Handlowe M1 w Radomiu
Galeria Handlowa

Oddajemy do Państwa dyspozycji miejsca parkingowe przy Centrum Handlowym M1 w Kielcach, które są oznaczone naszym logo.

Centrum Handlowe M1 w Kielcach
Galeria Handlowa

Oddajemy do Państwa dyspozycji miejsca parkingowe przy Centrum Handlowym M1 w Częstochowie, które są oznaczone naszym logo.

Centrum Handlowe M1 w Częstochowie
Galeria Handlowa

Oddajemy do Państwa dyspozycji miejsca parkingowe przy Galerii Handlowej Sarni Stok w Bielsko-Białej, które są oznaczone naszym logo.

Sarni Stok
Galeria Handlowa

Parking specjalny w Galerii Handlowej Focus w Bydgoszczy jest oznaczony logo PANEK. 

Galeria Handlowa Focus
Galeria Handlowa

Parking specjalny w Galerii Nowy Rynek w Jeleniej Górze jest oznaczony logo PANEK. 

Galeria Nowy Rynek
Galeria Handlowa

Do dyspozycji oddajemy 2 miejsca oznaczone logo PANEK CarSharing przy galerii Home Concept w Katowicach.

Home Concept - Katowice
Galeria Handlowa

Parking specjalny na poziomie 0 w Centrum Handlowym Galaxy w Szczecinie jest oznaczony logo PANEK. 

Centrum Handlowe Galaxy
Galeria Handlowa

Parking specjalny w Centrum Handlowym Gryf w Szczecinie jest oznaczony logo PANEK. 

Centrum Handlowe Gryf
Ścieżka dla Mazowsza

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!