Gdzie jesteśmy

Parkingi specjalne

Lotnisko

Nasi klienci mogą korzystać z parkingu na terenie Lotnika Lublin w Świdniku. Oba parkingi A i B są do Waszej dyspozycji. Jeśli chcesz zakończyć wynajem na tym parkingu wystarczy, że przy szlabanie pobierzesz bilet i zostawisz go w samochodzie. Jeśli chcesz rozpocząć wynajem i wyjechać samochodem z parkingu bilet należy pobrać w Biurze Obsługi Parkingu, które znajduje się na terminie terminala. My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 14,99 zł.

Centrum Handlowe

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy parking specjalny na terenie IKEA w Lublinie. Parking jest dostępny 24/7 w tygodniu. Samochody możną parkować na oznaczonych miejscach w strefie B01.

Lotnisko

Port Lotniczy Bydgoszcz

Parking P1 na Lotnisku Bydgoszcz. Wjeżdżając na parking pobierz bilet i pozostaw go w samochodzie. My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 4,99 zł.

Lotnisko

Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach

Zaparkuj nasz samochód na Parkingu P1 Lotniska w Pyrzowicach. Miejsca oznaczone logo PANEK znajdują się naprzeciwko terminala B. Po rozpoznaniu naszego samochodu szlaban podnosi się automatycznie. My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 19,99 zł.

Galeria Handlowa

Oddajemy do Państwa dyspozycji 6 miejsc parkingowych przy Centrum Handlowe M1 w Krakowie, które są oznaczone naszym logo. Bezpłatny parking dla samochodów PANEK CS dostępny jest całodobowo.

Business Park

W Lubelskim Parku Naukowo Technologiczny udostępniamy 6 bezpłatnych miejsc parkingowych, które znajdują się od ulicy Franczaka (3 miejsca) i od ulicy Dekutowskiego (3 miejsca). Parking jest ogólnodostępny, bez szlabanów czy parkometrów. Przeznaczony dla odwiedzających, pracowników LPNT oraz pozostałych firm/biur/instytucji.

Lotnisko

Port Lotniczy Szczecin - Goleniów

Zaparkuj nasz samochód na parkingu Lotniska w Szczecinie. Nasze miejsca są oznaczone logo PANEK. Wjeżdżając na parking pobierz bilet i pozostaw go w samochodzie a nasz przedstawiciel wymieni go na opłacony bilet do wyjazdu, który zostawi na desce rozdzielczej. My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 19,99zł.

5 darmowych miejsc w strefie parkingowej wokół Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Na teren parkingu można wjechać od strony ul. Emilii Plater i ul. Marszałkowskiej pobierając kwit parkingowy, który zostawiamy w samochodzie. Rozpoczynając wynajem należy podjechać do szlabanu, zadzwonić do ochrony intercomem, podać hasło "PANEK" i wyjechać wyjazdem od strony ul. Marszałkowskiej.

Parking jest przeznaczony tylko dla samochodów osobowych, nie można parkować aut dostawczych.

LOTNISKO

Lotnisko Chopina 

Na nasz Parking Specjalny na Lotnisku Chopina wejdziesz lub wjedziesz z terminala odlotów. Miejsca znajdują się za hotelem Renaissance, na najwyższym poziomie Parkingu P2 za szlabanem, który otwiera się automatycznie po rozpoznaniu naszego samochodu. Wjeżdżając na teren Lotniska kieruj się na terminal A, następnie lewym pasem na Odloty. My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 19,99 zł.

Lotnisko

Lotnisko Modlin

Możesz zaparkować nasz samochód na parkingu P3, na lotnisku Modlin. Pobierz bilet wjeżdżając na parking i zostaw go w samochodzie a nasz przedstawiciel wymieni go na opłacony bilet do wyjazdu, który zostawi na desce rozdzielczej. My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 24,99 zł. Jeśli chcesz porozmawiać z naszym przedstawicielem na miejscu, zapraszamy do punktu obsługi PANEK w Terminalu. Oddział jest czynny 7 dni w tygodniu, od 9 do 21.

GALERIA HANDLOWA

Parking specjalny w Galerii Mokotów znajduje się na najwyższym piętrze w rogu parkingu i jest oznaczony logo PANEK. 
Do dyspozycji Użytkowników jest oddanych 10 miejsc parkingowych.

Nie potrzeba biletu, aby wjechać na parking - szlaban sam otworzy się po zeskanowaniu rejestracji.

UWAGA! Parking czynny w godzinach pracy Galerii Mokotów.

Galeria Handlowa

Do dyspozycji oddajemy 5 miejsc oznaczonych logo PANEK CarSharing. Parking specjalny znajduje się po prawej stronie parkingu (wjeżdżając od ul. Płaskowickiej). Parking dostępny 24/7. 

Galeria Handlowa

Parking specjalny w Centrum Handlowym Arkadia znajduje się na poziomie -1, w sektorze D i jest oznaczony logo PANEK. 
Aby skorzystać z parkingu należy pobrać bilet przed szlabanem i pozostawić go w widocznym  miejscu w samochodzie. 
Przy wyjeździe należy podać bilet w ochronie, która podniesie szlaban wyjazdowy. 

UWAGA! Parking czynny w godzinach pracy CH Arkadia!

Galeria Handlowa

Centrum Handlowe Targówek - miejsca parkingowe oznaczone logiem PANEK CarSharing znajdują się przy centrum handlowym w Warszawie. Z parkingu można korzystać 24/7.

Lotnisko

Port Lotniczy Wrocław

Zaparkuj samochód na Parkingu Pc. Pobierz bilet wjeżdżając na teren lotniska, zaktualizuj go wkładając do bramki przy wjeździe na Parking C i pozostaw bilet w samochodzie. My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 19,99 zł.

Galeria Handlowa

Parking specjalny znajduję się na terenie parkingu należącego do Centrum Handlowego w Wałbrzychu i jest oznaczony logiem PANEK. 

Business Park

Dedykowane miejsca dla samochodów CarSharingowych znajdujące się na terenie tzw. "mordoru". Postój samochodów możliwy jest 24h/dobę 7 dni w tygodniu na specjalnie zaznaczonych miejscach z logo PANEK CarSharing przy ulicy Domaniewskiej. 

Lotnisko

Lotnisko Łódź

Zaparkuj nasz samochód przed terminalem lotniska w Łodzi. Miejsca są oznaczone logo PANEK. My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 4,99 zł.

Business Park

Aby skorzystać z parkingu specjalnego na ternie kompleksu GTC Aeropark należy podjechać pod szlaban, po czym zostanie on automatycznie podniesiony przez ochronę obiektu. Na terenie kompleksu dostępne są dwa miejsca ulokowane wzdłuż głównej alejki oznaczone logiem PANEK CarSharing. Parking dostępny całodobowo.

Lotnisko

Lotnisko Rzeszów - Jasionka
Zaparkuj samochód na Parkingu P1, na miejscu oznaczonym logo PANEK. Wjeżdżając na parking pobierz bilet i pozostaw go w samochodzie. Na parkingu znajdują się tabliczki kierujące do miejsc wyznaczonych dla wypożyczalni samochodów. My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 14,99 zł.

Dworzec

Dworzec Zachodni - Do Państwa dyspozycji oddajemy parking specjalny zlokalizowany przed budynkiem Dworca Autobusowego. Aby skorzystać z parkingu należy podjechać do szlabanu, który podniesie się automatycznie po zeskanowaniu tablic rejestracyjnych, następnie można zająć jedno z wolnych miejsc. Rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na terenie tej strefy, wiąże się z opłatą dodatkową 5 zł.

Centrum Handlowe

Bezpłatny parking specjalny przeznaczony dla Użytkowników PANEK CarSharing znajduje się na poziomie +2, czyli na dachu Galerii Wroclavia.
Przy wjeździe na parking system automatycznie rozpozna tablice rejestracyjne i otworzy szlaban wjazdowy. Taka sama procedura ma miejsce w przypadku opuszczania parkingu.
UWAGA! Parking czynny w godzinach pracy Galerii Wroclavia!

Na czas kiedy Galeria jest zamknięta prosimy o telefon do ochrony w celu otwarcia szlabanu -71 748 30 30

Lotnisko

Port Lotniczy Gdańsk

Zaparkuj nasz samochód na Parkingu P2, przy Porcie Lotniczym Gdańsk. Wjeżdżając na parking pobierz bilet i pozostaw go w samochodzie. Pamiętaj, aby przed wyjazdem aktywować bilet w kasie na parkingu. My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 14,99 zł.

Galeria Handlowa

Parking specjalny znajduję się na terenie parkingu należącego do Centrum Handlowego Kazimierz w Krakowie i jest oznaczony logiem PANEK

Lotnisko

Lotnisko w Balicach

Pomarańczowy Parking Lotniska Balice (P1), w pobliżu stacji ORLEN. Do dyspozycji masz 5 miejsc oznaczonych logo PANEK. My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 19,99 zł

Lotnisko

Lotnisko Poznań – Ławica

Zaparkuj nasz samochód na Parkingu P1 Lotniska w Poznaniu. Wjeżdżając na parking pobierz bilet i pozostaw go w samochodzie a nasz przedstawiciel wymieni go na opłacony bilet do wyjazdu, który zostawi na desce rozdzielczej. My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 14,99 zł.

Galeria Handlowa

Tesco - Miejsca parkingowe, oznaczone logiem PANEK CarSharing znajdują się przed sklepem TESCO na ulicy Górczewskiej 218. Bezpłatny parking dla naszych klientów dostępny jest całodobowo.

Galeria Handlowa

Oddajemy do Państwa dyspozycji miejsce parkingowe przy Centrum Handlowym Serenada w Krakowie, które jest oznaczone naszym logiem. Bezpłatny parking dla samochodów PANEK CS jak i Rent a Car dostępny jest całodobowo. 

Galeria Handlowa

Do dyspozycji pozostaje 10 miejsc oznaczonych tabliczkami z logo PANEK. Znajduje się pod tunelem łączącym parking wielopoziomowy z centrum handlowym Blue City przy ulicy Opaczewskiej. Z parkingu można korzystać 24/7.

Parking przy ul. Bennetta 12. Szlaban podniesie się automatycznie. Do dyspozycji masz darmowych 20 miejsc oznaczonych logo PANEK. My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 14,99 zł.

Galeria Handlowa

Parking specjalny w Galerii Północnej znajduje się na poziomie +3, z lewej strony wejścia do galerii i jest oznaczony logo PANEK.

UWAGA! Parking czynny w godzinach pracy Galerii Północnej!

Galeria Handlowa

Oddajemy do Państwa dyspozycji 2 miejsca parkingowe przy Centrum Handlowym M1 w Łodzi, które są oznaczone naszym logo. Bezpłatny parking dla samochodów PANEK CS dostępny jest całodobowo.

Galeria Handlowa

Do dyspozycji oddajemy 4 miejsca oznaczone logo PANEK CarSharing przy galerii Home Concept w Warszawie.

Galeria Handlowa

Parking specjalny w Centrum Handlowym Atrium Molo w Szczecinie jest oznaczony logo PANEK. 

Galeria Handlowa

Parking specjalny w Galerii Handlowej Focus w Bydgoszczy jest oznaczony logo PANEK. 

Galeria Handlowa

Do dyspozycji oddajemy 2 miejsca oznaczone logo PANEK CarSharing przy galerii Home Concept w Katowicach.

Galeria Handlowa

Parking specjalny na poziomie 0 w Centrum Handlowym Galaxy w Szczecinie jest oznaczony logo PANEK. 

Galeria Handlowa

Parking specjalny w Centrum Handlowym Gryf w Szczecinie jest oznaczony logo PANEK. 

Galeria Handlowa

Do dyspozycji pozostają miejsca oznaczone tabliczkami z logo PANEK przy galerii Atrium Promenada w Warszawie.

Galeria Handlowa

Parking specjalny w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie jest oznaczony logo PANEK. 

Galeria Handlowa

Oddajemy do Państwa dyspozycji miejsca parkingowe przy Galerii Łódzkiej, które są oznaczone naszym logo. Bezpłatny parking dla samochodów PANEK CS dostępny na Poziomie Pd. 

Galeria Handlowa

Parking specjalny w Galerii Avenida w Poznaniu jest oznaczony logo PANEK. Znajduje się na poziomie +2. Przed wjazdem na parking prosimy o pobranie bileciku i włożenie go za szybę, a przed wyjazdem o włożenie bileciku do automatu przy szlabanie.

Galeria Handlowa

Parking specjalny w Galerii Posnania w Poznaniu jest oznaczony logo PANEK. Znajduje się na poziomie -1.

Galeria Handlowa

Zewnętrzny parking specjalny przy Galerii handlowej Klif w Gdyni jest oznaczony logo PANEK. 

Business Park

Hub mobilności Adgar Plaza przy ulicy Postępu 15 w Warszawie oferuje dedykowane miejsca dla samochodów PANEK.

Parking specjalny przy obiekcie sportowym Astoria w Bydgoszczy jest oznaczony logo PANEK. 

Oddajemy do Państwa dyspozycji miejsca parkingowe na parkingu zewnętrznym przy IKEA w Szczecinie, które są oznaczone naszym logo.

Galeria Handlowa

Zewnętrzny parking specjalny przy Galerii Przymorze w Gdańsku jest oznaczony logo PANEK. 

Centrum Handlowe

Bezpłatny parking specjalny przeznaczony dla Użytkowników PANEK CarSharing znajduje się na poziomie B Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu.
Parking czynny w godzinach pracy Galerii.

Galeria Handlowa

Oddajemy do Państwa dyspozycji zewnętrzne miejsca parkingowe przy Centrum Handlowym Nowa Górna w Łodzi, które są oznaczone naszym logo.

Galeria Handlowa

Do dyspozycji oddajemy zewnętrzne miejsca parkingowe oznaczone logo PANEK CarSharing przy Centrum Franowo w Poznaniu.


Business Park

Parking Specjalny dla car sharingu przy ulicy Żwirki i Wigury 18 w Warszawie oferuje 4 dedykowane miejsca postojowe.

Galeria Handlowa

Do dyspozycji pozostają 3 miejsca oznaczone logo PANEK. Znajdują się przed głównym wejściem do centrum handlowego Atrium Reduta w Warszawie. Z parkingu można korzystać 24/7.

Galeria Handlowa

Elektrownia Powiśle - miejsca parkingowe oznaczone logiem PANEK CarSharing znajdują się nieopodal wejścia przy ulicy Leszczyńskiej w Warszawie.

Centrum Handlowe

Oddajemy do Państwa dyspozycji miejsce parkingowe przy Galerii Carrefour w Bydgoszczy, które jest oznaczone naszym logo. 

Galeria Handlowa

Zewnętrzny parking specjalny w Centrum Handlowym Nowe Bielawy w Toruniu jest oznaczony logo PANEK. 

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!