Carsharing w Łodzi

Panek CarSharing już oficalnie w Łodzi.

W trzecim największym pod względem mieszkańców mieście w Polsce już teraz oferujemy możliwość wynajmowania aut na minuty i na kilometry. To krok do lepszej komunikacji w regionie dla Klientów, którzy poszukują alternatywy w podróżowaniu codziennym i na dłuższe dystanse. 

Usługa CarSharingu w Łodzi

CarSharing w Łodzi będzie obejmował wszystkie dostępne modele samochodów z floty (z Grup S, M, L, XL). Naszym łódzkim Klientom oferujemy docelowo aż 200 aut – Yarisów, Aron, hybrydowych Toyot i GLA. Carsharing jest o tyle wygodną opcją krótkoterminowego wynajmu samochodów na minuty, że płaci się tu tylko za czas wynajmu i kilometry. Dostępne sa także Pakiety dobowe lub tygodniowe, a także wygodna i niedroga Subskrypcja, która pomoże Łodzianom w wygodnym codziennym poruszaniu się po mieście.

Z usługi korzysta się w prosty sposób. Auto na minuty wynajmiemy w Łodzi dzięki specjalnej aplikacji Panek CS, która pozwoli na rezerwację samochodu znajdującego się najbliżej naszego aktualnego miejsca pobytu oraz na otwarcie drzwi pojazdu bez kluczyków. To świetna alternatywa dla tych, którzy nie mają własnego auta, nie potrzebują własnego samochodu na co dzień lub dla tych, którym czasem potrzebny jest drugi samochód.

Dlaczego warto skorzystać z usługi carsharingu?

Nie trzeba mieć na własność samochodu i ponosić kosztów jego eksploatacji, bieżących napraw czy serwisowania, żeby móc jeździć nowymi samochodami po ulicach Łodzi. Dzięki Panek CarSharing można zapomnieć o drogim parkowaniu w centrum, ponieważ klient nie martwi się o parkingi – zostawia auto w wyznaczonych miejscach przypisanych wypożyczalni Panek CS, gdzie czeka na kolejne osoby, które chcą wynająć samochód na minuty. W Łodzi wszystkie parkingi SPP dla CarSharingu Panek są darmowe. Można wynająć auto na minuty w Łodzi i jechać do każdego innego miasta w strefie Panek.

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!