Corolla w CarSharingu

Kolejne 100 samochodów w Warszawie, Panek CarSharing udostępnił nowy model samochodu na minuty.

Toyota Corolla to kolejny po Toyocie Yaris i Polonezie Caro samochód, który można użytkować dzięki aplikacji mobilnej PANEKcs. Wraz z Corollą w CarSharingu pojawiły się nowe funkcje i możliwości, które są dostępne już od dziś. Warszawska flota samochodów na minuty PANEK CarSharng liczy już blisko 900 samochodów.

-Corolla to idealny samochód do wyjazdu za miasto. Jest wygodny i pakowny. Wynajem Corolli na 24h to koszt 120 zł + 0,70 zł/km. Aby skorzystać z funkcji wynajmu na dobę nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności. Tryb ten aktywuje się automatycznie, jeśli opłata za czas jazdy wyniesie 120 zł. Nasz system kontroluje wydatki Użytkownika i nie pozwoli na wydanie więcej (tytułem opłaty czasowej) na 1 samochód przez dobę, niż 120 zł w. Do opłaty za czas doliczana jest opłata za pokonane kilometry– informuje Katarzyna Panek, rzecznik PANEK S.A.

Samochodami CarSharingowymi można poruszać się po całym kraju, można je jednak zostawiać (kończyć wynajem) tylko w strefie PANEK, zaznaczonej na mapie aplikacji mobilnej. Jeśli chcemy pojechać tam, gdzie strefy nie ma, samochód należy pozostawić w trybie postoju, a potem wrócić nim do strefy i oddać w dowolnym miejscu. Opłata za taki postój to 0,10 zł/minutę.

Toyota Corolla to jedyny samochód, który będzie można zaparkować w trybie postoju także w galeriach handlowych i na parkingach wielopoziomowych.

-Dzięki nowej możliwości postoju, Toyotą Corollą będzie można pojechać na większe zakupy. Nie dość, że samochód posiada 453 litrowy bagażnik, to jeszcze można wjechać nim na parking wielopoziomowy. Warunkiem jest pozostawienie go funkcji postoju, wywoływanej z poziomu aplikacji. W tym trybie samochód jest niedostępny dla innych Użytkowników, a my po zakończonych zakupach, musimy samochód oddać w miejscu ogólnodostępnym.- dodaje Katarzyna Panek

-Pierwsze samochody dostępne są do wynajmu od dziś, codziennie jest ich coraz więcej, do końca tygodnia udostępnimy ich 100 – deklaruje Katarzyna Panek, rzecznik prasowy PANEK S.A.

Wszystkie Toyoty Corolle posiadają silnik 1,6 litra i 132km mocy. Cześć Corolli jest w wersji z automatyczną skrzynią Multidrive S, część manualną 6-stopniową. Wszystkie spełniają normę emisji spalin Euro6. Samochody posiadają także wiele nowoczesnych systemów bezpieczeństwa, w tym: układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS), układ rozpoznawania znaków drogowych (RSA), układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDA), światła LED, kurtyny i poduszki powietrzne.

Aby skorzystać z Toyoty Corolli, należy zaktualizować aplikację. Osoby, które jeszcze nie korzystały z systemu powinny zainstalować aplikację PANEKcs, jest ona dostępna w sklepie AppStore i GooglePlay. Więcej informacji na temat usługi i aplikacji: www.panekcs.pl  

 

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!