HELPSHARING 2.0 Razem wspierajmy seniorów

W związku z szerzeniem się pandemii koronawirusa udostępniamy samochody w całej Polsce za darmo. Każda osoba, która może i chce pomóc seniorom, dostanie 30 zł na dobę do wykorzystania na przejazdy. Wystarczy, że nakręci film dokumentujący swoje działania lub stworzy relację zdjęciową i umieści ją w sieci z #helpsharing2 #panekcs 

Akcja HELPsharing 2.0 to druga edycja przeprowadzonych w marcu działań na rzecz osób przebywających w domach z powodu kwarantanny i pandemii, które potrzebowały pomocy w sprawach dnia codziennego, przede wszystkim w dostarczaniu zakupów.  

Obecne przedsięwzięcie jest ściśle związane z nowymi obostrzeniami rządu. Przypomnijmy, że osoby powyżej 70 roku życia proszone są o ograniczenie wychodzenia z domu. W związku z tym, rząd uruchomił infolinię dla seniorów oraz serwis dla wolontariuszy. Do pracy w charakterze wolontariusza może zgłosić się każdy chętny. PANEK chce jak najbardziej ułatwić pracę wolontariuszy w całej Polsce. Dzięki możliwości wypożyczenia samochodu na minuty, można skutecznie i bezpośrednio dotrzeć do tych, którzy potrzebują pomocy. 

„Bardzo chętnie przyłączamy się do różnych akcji pomocowych, chcemy aby ufundowane przez nas przejazdy trafiły do odpowiednich osób.”– dodaje Rzecznik Prasowy firmy PANEK S.A. Katarzyna Panek. 

„Tak jak nie chcemy, aby nasi pracownicy jeździli obecnie komunikacją miejską, tak i wolontariuszom odradzamy taką formę transportu. Głęboko wierzę w to, że nasza działalność pomoże w szybszym i bezpieczniejszym transporcie.” – dodaje Katarzyna Panek. 
 

Apelujemy o uczciwość - wszystkie umieszczone w sieci materiały są weryfikowane pod kątem ich prawdziwości tak, aby środki były przeznaczane dla tych, którzy faktycznie ich potrzebują i pomagają innym.

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!