Pure & Dark Ghost już dostępne!

Wprowadzamy grupę GHOST!
Uważasz, że oklejenie naszych samochodów jest zbędne? Chcesz być incognito w CarSharingu? Jeżeli tak – to nasza nowość jest dla Ciebie! 
Poniżej zdradzamy szczegóły wynajmu nieoklejonych Panków. Wprowadzamy dwie grupy: Pure Ghost i Dark Ghost
W grupie Pure Ghost znajdziecie białego Mercedesa GLA200 AMG Line. Oklejonymi egzemplarzami mieliście okazję już jeździć w grupie Premium. Aby przesiąść się na model nieoklejony, dopłacacie jedynie 20 groszy za minutę jazdy, a stawka kilometrowa pozostaje bez zmian. 
Pure’a wypożyczycie od razu, nie dodaliśmy do niego żadnego progu obrotu, a wynajem możecie zakończyć w jednej z 250 naszych stref. Auta nie musicie oddawać w tym samym mieście, w którym go wynajęliście 
Dla osób ceniących luksusowe i nowoczesne rozwiązania, dodajemy także grupę Dark Ghost, a w niej dwa modele czarnego Mercedesa E klasy – E 220 AMG Line oraz E 220 Avangarde. Już dzisiaj dodajemy w aplikacji model AMG Line, a już niedługo Avangarde, o czym będziemy Was informować w chwili dodania auta.
Nasze „Darki” możesz wynająć po wydaniu w aplikacji 500 zł. Samochodem możesz podróżować po całej Polsce, jednak jego wynajem musi zakończyć się w jednym z 8 miast: Warszawa, Trójmiasto, Szczecin, Poznań, Wrocław, Łódź, Kraków lub Lublin.
- W grupie Ghost nie można kupić pakietu 2-godzinnego, natomiast wszystkie pozostałe od dobowego po miesięczny pozostają do waszej dyspozycji.
- Warto również dodać, że na auta nieoklejone DARK nie ma możliwości wykupienia jednorazowej ochrony ani miesięcznej. Dlatego uprzedzamy, aby wynajmy były przemyślane, a jazda rozważna.
Znając Waszą spostrzegawczość i dociekliwość uprzedzamy, że na razie będą to pojedyncze modele, jednak w kilka tygodni aplikacja się zapełni!

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!