Restauracja, hotel czy siłownia?

Do hotelu, restauracji i kina najwygodniej dojedziesz PANKIEM

Już w najbliższy piątek 28 maja nastąpi kolejne luzowanie obostrzeń dotyczących COVID-19. Pełną parą ruszają puby, kawiarnie i gastronomie, a teatry i kina zapraszają na premierowe sztuki i seanse. W ten weekend wreszcie zjecie też w hotelowych restauracjach, a oprócz spacerów zaznacie rozkoszy w SPA i na basenach. Dzięki pakietom dobowym i 3-dniowym wszędzie tam dojedziecie PANKIEM.

Ważną zmianą będzie możliwość konsumpcji nie tylko w ogródkach gastronomicznych, ale także wewnątrz restauracji. To doskonała wiadomość dla wszystkich łasuchów i koneserów, bo pomimo, iż wciąż należy zachować procedury (można siedzieć co drugi stolik), to jednak Polska nie jest krajem śródziemnomorskim i pogoda, szczególnie tegorocznej wiosny, nie zachęca do siedzenia na zewnątrz. Wiadomość o kolejnym zdejmowaniu restrykcji to także doskonała szansa dla hoteli, wciąż tęskno wypatrujących klientów. Co prawda obowiązywać będzie 50-procentowe obłożenie, ale skosztować będzie można wreszcie specjałów szefa kuchni oraz zjeść śniadanie w restauracji, a nie w pokoju (choć to podobno bardziej luksusowa opcja).

Na świat otwiera się także branża sportowa i fitness. Znów będzie można pójść na basen i siłownię, co z pewnością przyczyni się do odzyskiwania formy na lato. Rozpędza się także kultura, dla której może to być ostatnia szansa na przetrwanie. W kinach nie zabraknie premier polskich i z całego świata, a aktorzy teatralni wreszcie zagrają dla „żywych” widzów!

Żeby doświadczyć tych wszystkich przyjemności będziecie potrzebować środka transportu. Idealnym rozwiązaniem jest oczywiście samochód na minuty w PANEK CarSharing, dzięki któremu pojedziecie nie tylko do kina, czy teatru, ale i na pyszną kolację do restauracji. To proste, wybieracie samochód w aplikacji i dysponujecie nim jak długo chcecie. W zależności od cennika, który wybierzecie, koszt wynajmu naliczany będzie na podstawie ilości minut lub kilometrów, ale gdy Wy będziecie bawić się na wspaniałej komedii, samochód będzie czekać na Was, a system naliczy symboliczną opłatę za postój. Warto jednak zastanowić się nad pakietem dobowym, bo atrakcji w ten weekend z pewnością Wam nie zabraknie.

A może macie ulubiony hotel, do którego lubicie wracać? Z PANEK CarSharing dojedziecie do niego bez problemu, a pakiet 3-dniowy pozwoli Wam cieszyć się swobodą korzystania z auta w dowolnej chwili.

PANEK CarSharing to najtańsza oferta na rynku wynajmu samochodów na minuty. Dla Cennika kilometrowego wynajem samochodu z grupy Economy, czyli Toyoty Yaris, Fiata 500, lub elektrycznego Smarta Fourtwo, wszystkie z automatycznymi skrzyniami biegów, kosztuje tylko 1,49 zł za kilometr (opłata startowa 2,89 zł)

Pakiet dobowy to tylko 79 zł plus 0,60 zł/km, a pakiet 3-dniowy, dzięki któremu spędzicie najlepszy weekend w hotelu, to wydatek jedynie 219 zł plus 0,60 zł/km.

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!