„W jak morderstwo” i „P jak PANEK”

Jest letni wieczór w Podkowie Leśnej. Magda, wielbicielka kryminałów, znajduje ciało dziewczyny, a przy niej naszyjnik z literą „W”, taki sam, jaki nosiła przed laty jej zaginiona przyjaciółka. Sprawę zabójstwa prowadzi komisarz Jacek Sikora, sympatyczny policjant, który niestety nie ma zmysłu rasowego śledczego. Ma jednak Magdę, która doskonale czuje się w roli detektywa, a do tego ma motywację, by wyjaśnić sprawę sprzed lat. Tak zaczyna się najnowsza polska komedia kryminalna „W jak morderstwo”, w reżyserii Piotra Mularuka, który jest jednocześnie producentem i współscenarzystą filmu. Scenariusz oparto na książce Katarzyny Gacek o tym samym tytule.

Wartka fabuła, liczne zwroty akcji i błyskotliwe elementy komediowe wciągają widza bez reszty i wprowadzają do barwnego świata kryminałów w stylu Agathy Christie. Całości dopełnia genialna obsada aktorska i brawurowo zagrane role zarówno te pierwszo-, jak i drugoplanowe. Dorota Segda, Olga Sarzyńska, Emma Gieżno, Piotr Adamczyk, Rafał Królikowski, Szymon Bobrowski, Przemysław Stippa oraz para głównych bohaterów Anna Smołowik jako Magda i Paweł Domagała jako komisarz Jacek Sikora są gwarancją znakomitej kinowej uczty. Tu każda z postaci staje się ważnym elementem układanki, ale wciąż bez odpowiedzi pozostaje pytanie: „Kto zabił?”

Zachęcamy też do zapoznania się z oficjalnym zwiastunem: 
https://www.youtube.com/watch?v=4szvdPxgqz0 

18 czerwca 2021 roku na ekrany kin trafi film „W jak Morderstwo”, w którym swój malutki udział ma także PANEK CarSharing i nasze samochody. W ramach współpracy dostarczyliśmy na plan nasze carsharingowe gwiazdy, by wspomagały aktorów i członków ekipy w codziennej logistyce. Póki co, fabuła wciąż pozostaje dobrze skrywaną tajemnicą i my również nie wiemy, kto okazał się mordercą. Nie wiemy nawet, kiedy do akcji wkracza samochód z logo PANEK. Wiemy jedynie, że scena z samochodem na minuty pojawia się w filmie i tak po cichu powiemy Wam, że jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy uczestniczyć w realizacji tej produkcji. Jest nam tym bardziej miło, że „W jak morderstwo” jest jedną z pierwszych premier kinowych po ponownym otwarciu Multipleksów i to od razu jaką!

Z okazji premiery przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym będziecie mogli wygrać bilety do kina Helios na terenie całej Polski. Mamy do rozdania aż 40 podwójnych zaproszeń!

Co należy zrobić?

- Odwiedzić nasz profil na Facebooku lub Instagramie

- Odszukać post konkursowy

- Napisać komentarz, w którym przekonasz nas, czemu bilety powinny trafić w Twoje ręce!

- Polubić post konkursowy

- Oznaczyć w komentarzu osobę, którą chcesz zabrać do kina


REGULAMIN

KLAUZULA


Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i obejrzenia „W jak Morderstwo” w kinach od 18 czerwca

Ścieżka dla Mazowsza

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!