Wygraj buty PUMA ULTRA w wyjątkowej akcji marek PUMA&PANEK&SKLEPU R-GOL

Warszawa, 7 września 2020r. - Puma wystartowała z akcją promocyjną stworzoną we współpracy z firmą Panek, liderem rynku carsharingu w Polsce oraz R-GOL, największą siecią sklepów piłkarskich w kraju. Na wszystkich zainteresowanych, czekają wyjątkowe gadżety od marki PUMA oraz najwyższe modele butów piłkarskich z linii ULTRA oraz FUTURE.

Poczuj ULTRA szybkość i wygraj cenne nagrody.

Aby wziąć udział w akcji, wszyscy zainteresowani muszą posiadać aktywne konto w aplikacji Panek. Następnie, do 18.09.2020 należy odnaleźć na ulicach Warszawy lub Gdańska Mercedesa GLA Puma, który będzie oznaczony specjalną ikoną w kolorach nawiązujących do najnowszej kolekcji PUMA CHASING ADRENALINE. W kolejnym kroku, należy wynająć auto i pojechać nim do sklepów R-GOL w Warszawie (ul. Puławska 255) lub w Gdańsku (Al. Grunwaldzka 82/15). Na miejscu, wystarczyć odpowiedzieć na jedno proste pytanie, aby zdobyć nagrodę w postaci jednego z 50 zestawów zawierających unikalne gadżety od marki PUMA.

 

Dodatkowo, każdy będzie miał możliwość wygrania najnowszych butów Puma ULTRA 1.1 lub Future 6.1. Wystarczy pojechać samochodem w nietuzinkowe miejsce i zrobić kreatywne zdjęcie Mercedesa GLA Puma. Następnie udostępnić je na swoim Instagramie lub Facebooku, dodać hasztagi: #PUMAULTRA #PUMAFUTURE #CHASINGADRENALINE #PANEK #RGOLxGDANSK lub #RGOLxWARSZAWA oraz oznaczyć profile PUMA Football, R-GOL i Panek. Zwycięzcy, czyli po 5 najlepszych według jury zdjęć z Warszawy i Gdańska, zostaną ogłoszeni w piątek, 25 września, 2020 roku na oficjalnym profilu
R-GOL.

Szczegóły akcji dostępne są pod tym linkiem, a regulamin można znaleźć tutaj.

 

Puma ULTRA – szybkość jest w Twoim DNA

Puma ULTRA 1.1 to rewolucyjny but piłkarski, który wprowadza do świata piłki nożnej przełomowe innowacje i niesamowitą szybkość. Model ULTRA 1.1 wyposażony jest w wyjątkową technologię MATRYXEVO®, która zapewnia doskonałą stabilność, trwałość oraz trakcję. Po latach testów i informacji zwrotnych od najlepszych atakujących na świecie, takich jak Antoine Griezmann, Sergio Agüero i Nikita Parris, but ULTRA 1.1 został zaprojektowany tak, aby zapewnić najszybszy start do piłki. Połączenie dynamicznej sylwetki, w której wykorzystano zaawansowaną technologicznie, lekką cholewkę MATRYXEVO® w połączeniu z podeszwą z kolcem do biegania, tworzy doskonały but piłkarski, pozwalający osiągnąć nadzwyczajną szybkość.

  

Kontakt dla mediów:

Kacper Galan, Biuro prasowe PUMA  – kacper.galan@mslgroup.pl, tel: 662 043 743

 

 

PUMA

PUMA jest jedną z wiodących na ryku marek sportowych, projektującą i sprzedającą obuwie, odzież oraz akcesoria. Od 70 lat nieustannie buduje reputację producenta tworzącego najlepsze produkty dla sportowców na całym świecie. W swojej ofercie PUMA posiada produkty w linii lifestyle i performance w kategoriach: piłka nożna, bieganie, trening, koszykówka, golf oraz sporty motorowe. Marka od lat angażuje się w ekscytujące współprace ze znanymi projektantami, przenosząc sport do kultury oraz mody ulicznej. Grupa PUMA jest właścicielem marek PUMA, Cobra Golf oraz stichd. Firma dystrybuuje swoje produkty w ponad 120 krajach, zatrudnia ponad 13 000 osób na całym świecie, a jej siedziba mieści się w Herzogenaurach w Niemczech. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.puma.com.

 

PANEK CARSHARING

Największy pod względem liczby samochodów i dostępności CarSharing w Polsce. Usługa została uruchomiona w lipcu 2017 roku przez firmę PANEK S.A. Obecnie z samochodów wynajmowanych na minuty, godziny, dni i miesiące można korzystać w ponad 150 miastach w Polsce. Do dyspozycji Klientów oddane zostało ponad 2 300 aut 20 różnych modeli, w tym klasy unikatowe, ikony motoryzacji i auta dostawcze. W celu skorzystania z usługi należy mieć prawo jazdy, zainstalowaną aplikację i zarejestrowane w usłudze konto. Całość procesu wraz ze sprawdzeniem dokumentów przez Biuro Obsługi zajmuje do 60 minut. Samochody otwiera się i zamyka aplikacją, całość procesu wynajmu jest zautomatyzowana. Autami PANEK można podróżować po całym kraju, także w jedną stronę.

 

R-GOL

R-GOL.com to największy sklep piłkarski w Polsce. Ogromny wybór sprzętu wszystkich liczących się producentów, profesjonalna obsługa i atrakcyjne ceny sprawiły, że wybierają nas tysiące miłośników futbolu. Zakupy zrobi u nas każdy - począwszy od najmłodszych, dla których przygotowaliśmy specjalną strefę KIDS, poprzez amatorów, a na profesjonalistach skończywszy. W ofercie mamy ponad 4000 piłkarskich produktów. Naszymi atutami są: darmowa, ekspresowa wysyłka, upominki przy zakupie butów oraz haft na korkach i nadruki na odzieży.

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!