Złota karta w Panek Carsharing

Znajdź Złotą Kartę i zdobądź 30% zniżki na swoje przejazdy przez cały rok!

Jak już wiecie, dokładnie 4 lata temu, 9 lipca 2017 roku swoją działalność rozpoczęła Wasza ulubiona wypożyczalnia samochodów na minuty – PANEK CarSharing. Już w pierwszym dniu działania aplikacji do usługi zarejestrowało się 541 osób, a pod koniec pierwszego miesiąca działalności było już nas 4474 użytkowników. Dziś jest nas grubo ponad pół miliona, a samochody z logo Birdmana spotkać można w całej Polsce. Właśnie z okazji naszych czwartych urodzin chcemy zaprosić Was do szalonej zabawy!

W 10 samochodach na terenie całego kraju ukryliśmy specjalne karty. Waszym zadaniem jest znalezienie takiej karty JOKER i wysłanie do nas na adres marketing@panek.eu zdjęcia znalezionej karty i zrzutu ekranu aplikacji z informacją o aktywnym lub zakończonym wynajmie właśnie tego samochodu, w którym znaleźliście kartę. Karty JOKER schowane będą w nieoczywistych miejscach, ale do ich znalezienia nie będzie trzeba używać narządzi. Nie ukryjemy ich pod tapicerką ani w silniku. Kart szukać należy w kabinie samochodu i w bagażniku.

10 osób, które przyślą do nas zdjęcia znalezionej karty JOKER wraz ze screenem z aplikacji otrzymają od nas zniżkę na standardową usługę wynajmu na minuty obejmującą wszystkie rodzaje cenników, przez cały rok! 

Serdecznie zapraszamy Was do zabawy i świętowania z nami 4 urodzin PANEK CarSharing.

REGULAMIN

KLAUZULA

Ścieżka dla Mazowsza

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!