20% zniżki na wszystko z okazji 20 urodzin Spółki PANEK!

PANEK świętuje 20 urodziny i obniża ceny o 20%.

Z okazji 20-lecia istnienia PANEK S.A w dniu jubileuszu-  26 września obniżamy ceny w CarSharingu. Wszystko będzie tańsze o 20%, jest to największa promocja w historii marki!

Poza ceną za minutę i kilometr rabat dotyczyć będzie: pakietów dobowych, tygodniowych oraz miesięcznych.

Obniżka obejmie również „rozszerzoną ochronę”, która zabezpiecza przed szkodami oraz przedpłaty. 26 września będzie można dokupić tą opcję za jedyne 39,20zł!

Jest to niezwykle kusząca oferta dla sprytnych, ponieważ zarówno pakiety jak i opcję ochrony przed uszkodzeniami można przedłużać, a co się z tym wiążę - okazyjna cena może trwać w nieskończoność.

Według nowego cennika minutowo/kilometrowego, koszt przejechania średniej trasy w mieście wyniesie ok 15 zł (10 km, 20 minut). 

Dużo tańsze będą również pakiety. Za dobę jazdy Fiatem 500 lub Toyotą Yaris można będzie zapłacić niecałe 50 zł, decydując się na pakiet miesięczny. Kilometr jazdy będzie kosztował już od 0,48 zł także w przypadku wyższych klas samochodów.

Mamy też inne wspaniałe informacje dla naszych Klientów. Poza dobrymi cenami zwiększamy liczbę naszych samochodów, których odbiory właśnie się zaczynają - wkrótce w Warszawie będzie ich aż 1 200. Nie zapominamy też o innych miastach. Spodziewajcie się także nowych stref, nowych modeli samochodów i kolejnych niespodzianek od firmy PANEK!

ZOBACZ CENY PO RABATACH!

ZESTAWIENIE WSZYSTKICH CEN

CENNIK STANDARDOWY

PAKIETY

PRZEDPŁATY

POZOSTAŁE ZNIŻKI

REGULAMIN

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!