Kraków

Strefa Panek w Krakowie

Pobierz aplikację

CarSharing (auta na minuty)

w Krakowie

Kraków – miasto Królów i artystów

Miasto Kraków to od dawnych czasów wspaniale rozwinięte kulturowo miejsce. Na Starym Mieście znajduje się około sześciu tysięcy zabytków i ponad dwa miliony dzieł sztuki. Regularnie spotkać tu można malarzy i rzeźbiarzy, dla których dawna stolica Polski od setek lat stanowi inspirację.

Wybierając się CarSharingiem PANEK do Krakowa czeka na turystów moc atrakcji! Rynek główny w Krakowie, Kazimierz, Stare Miasto i Bazylika Mariacka to obok Zamku Królewskiego na Wawelu najpopularniejsze miejsca w tej okolicy. Warto poszukać Smoka Wawelskiego czy Lajkonika – ikon tego miejsca. Są tu także liczne Muzea specjalistyczne: Lost Souls Alley, Muzeum Krakowa – Rynek Podziemny, Interaktywne Muzeum Flipperów, Lotnictwa Polskiego, Iluzji, Witrażu i wiele innych. Takiego wyboru mogą pozazdrościć mieszkańcy innych miast! Samochodem na minuty warto wybrać się na Kopiec Kościuszki, z którego szczytu rozpościera się wspaniała panorama Krakowa.

Tuż obok Krakowa znajduje się jedna z największych atrakcji turystycznych w Polsce, którą odwiedza rocznie milion turystów - Kopalnia Soli w Wieliczce. Warto zarezerwować trochę czasu, żeby zjechać na dół i poczuć wyjątkowość tego miejsca. Mało kto wie, że właśnie w Wieliczce znajduje się najniżej położona sala balowa.

Przy okazji zwiedzania regionu można też pomyśleć o odwiedzeniu muzeum w Oświęcimiu.

To wyjątkowe na skalę światową miejsce odwiedza każdego roku ponad milion osób z ponad 100 krajów. Obóz Koncentracyjny Auschwitz to najbardziej rozpoznawalny symbol hitlerowskich zbrodni na świecie.

Wypożyczalnia samochodów – Kraków i okolice w zasięgu ręki!

W jakich sytuacjach sprawdza się wynajem aut? Kraków to duże miasto z mnóstwem atrakcji nie tylko w pobliżu centrum, ale też w pobliskich miejscowościach. Pojazd do dyspozycji znacznie ułatwi dotarcie do najciekawszych zabytków, muzeów czy innych miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć odwiedzając Małopolskę. Wynajem samochodów w Krakowie to wygoda i oszczędności, bo płacisz tylko kiedy korzystasz, a ponadto możesz parkować w centrum bez dodatkowych opłat.

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Smart Week - abonament ten daje Ci dodatkową ochronę od szkód oraz znosi opłaty startowe dla wszystkich pojazdów przez cały tydzień.

By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić Doładowanie, które zasila Twój portfel w aplikacji wraz z extra bonusem!


Wypożyczalnia samochodów Kraków – wynajmuj auta na minuty. Duży wybór pojazdów, wygoda i atrakcyjne ceny. Sprawdź ofertę wypożyczalni aut Panek!

Dodatkowe parkingi specjalne w Krakowie

Galeria Handlowa

Centrum Handlowe M1 - Kraków

Wjedź na parking zewnętrzny od ul. Aleja Pokoju. Nasze miejsca znajduję się mniej więcej w połowie galerii.

Galeria Handlowa

Galeria Kazimierz - Kraków

Wjedź na parking zewnętrzny od Alei Ignacego Daszyńskiego. Nasze miejsca znajdują się od razu po wjeździe na parking, naprzeciwko stacji Orlen.

Lotnisko

Lotnisko w Balicach

Nasze miejsca parkingowe znajdują się przy wjeździe na stację Orlen po prawej stronie. Podjedź pod szlaban, który otworzy obsługa.
My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 10 zł

Galeria Handlowa

Centrum Handlowe Serenada - Kraków

Wjedź na górny parking zewnętrzny od ul. Stefana Jurczaka. Po przejechaniu przez rondo zobaczysz nasze miejsce po prawej stronie.