Kraków

CarSharing w Krakowie

Kraków – miasto Królów i artystów

Miasto Kraków to od dawnych czasów wspaniale rozwinięte kulturowo miejsce. Na Starym Mieście znajduje się około sześciu tysięcy zabytków i ponad dwa miliony dzieł sztuki. Regularnie spotkać tu można malarzy i rzeźbiarzy, dla których dawna stolica Polski od setek lat stanowi inspirację.

Wybierając się CarSharingiem PANEK do Krakowa czeka na turystów moc atrakcji! Rynek główny w Krakowie, Kazimierz, Stare Miasto i Bazylika Mariacka to obok Zamku Królewskiego na Wawelu najpopularniejsze miejsca w tej okolicy. Warto poszukać Smoka Wawelskiego czy Lajkonika – ikon tego miejsca. Są tu także liczne Muzea specjalistyczne: Lost Souls Alley, Muzeum Krakowa – Rynek Podziemny, Interaktywne Muzeum Flipperów, Lotnictwa Polskiego, Iluzji, Witrażu i wiele innych. Takiego wyboru mogą pozazdrościć mieszkańcy innych miast! Samochodem na minuty warto wybrać się na Kopiec Kościuszki, z którego szczytu rozpościera się wspaniała panorama Krakowa.

Tuż obok Krakowa znajduje się jedna z największych atrakcji turystycznych w Polsce, którą odwiedza rocznie milion turystów - Kopalnia Soli w Wieliczce. Warto zarezerwować trochę czasu, żeby zjechać na dół i poczuć wyjątkowość tego miejsca. Mało kto wie, że właśnie w Wieliczce znajduje się najniżej położona sala balowa.

Przy okazji zwiedzania regionu można też pomyśleć o odwiedzeniu muzeum w Oświęcimiu.
To wyjątkowe na skalę światową miejsce odwiedza każdego roku ponad milion osób z ponad 100 krajów. Obóz Koncentracyjny Auschwitz to najbardziej rozpoznawalny symbol hitlerowskich zbrodni na świecie.

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Rozszerzoną Ochronę ubezpieczeniową. Dostępne są 2 warianty: ochrona jednorazowa i miesięczna.

Mamy też ciekawą propozycję dla Użytkowników, którzy jeżdżą samochodem na minuty w Krakowie częściej niż okazjonalnie – pakiety 120 minutowe, dobowe, 3-dniowe, tygodniowe oraz miesięczne. By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić przedpłatę i zyskać ekstra bonusy. Warto także pamiętać o akcji „Polecam PANEK – polecaj usługę CarSharingu” i zyskać dodatkowe fundusze na przejazdy.

Pobierz aplikację

Dodatkowe parkingi specjalne w Krakowie

Lotnisko

Za dopłatą 9 zł można rozpocząć i zakończyć wynajem na terenie Lotniska Kraków Balice. Udostępniamy tam 5 miejsc oznaczonych logo PANEK.

Galeria Mokotów
Galeria handlowa

Oddajemy do Państwa dyspozycji 6 miejsc parkingowych, które są oznaczone naszym logiem. 

Bezpłatny parking dla aut PANEK CS dostępny jest całodobowo.

Galeria Mokotów
Ścieżka dla Mazowsza

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!