Kraków

CarSharing (auta na minuty)

w Krakowie

Kraków – miasto Królów i artystów

Miasto Kraków to od dawnych czasów wspaniale rozwinięte kulturowo miejsce. Na Starym Mieście znajduje się około sześciu tysięcy zabytków i ponad dwa miliony dzieł sztuki. Regularnie spotkać tu można malarzy i rzeźbiarzy, dla których dawna stolica Polski od setek lat stanowi inspirację.

Wybierając się CarSharingiem PANEK do Krakowa czeka na turystów moc atrakcji! Rynek główny w Krakowie, Kazimierz, Stare Miasto i Bazylika Mariacka to obok Zamku Królewskiego na Wawelu najpopularniejsze miejsca w tej okolicy. Warto poszukać Smoka Wawelskiego czy Lajkonika – ikon tego miejsca. Są tu także liczne Muzea specjalistyczne: Lost Souls Alley, Muzeum Krakowa – Rynek Podziemny, Interaktywne Muzeum Flipperów, Lotnictwa Polskiego, Iluzji, Witrażu i wiele innych. Takiego wyboru mogą pozazdrościć mieszkańcy innych miast! Samochodem na minuty warto wybrać się na Kopiec Kościuszki, z którego szczytu rozpościera się wspaniała panorama Krakowa.

Tuż obok Krakowa znajduje się jedna z największych atrakcji turystycznych w Polsce, którą odwiedza rocznie milion turystów - Kopalnia Soli w Wieliczce. Warto zarezerwować trochę czasu, żeby zjechać na dół i poczuć wyjątkowość tego miejsca. Mało kto wie, że właśnie w Wieliczce znajduje się najniżej położona sala balowa.

Przy okazji zwiedzania regionu można też pomyśleć o odwiedzeniu muzeum w Oświęcimiu.

To wyjątkowe na skalę światową miejsce odwiedza każdego roku ponad milion osób z ponad 100 krajów. Obóz Koncentracyjny Auschwitz to najbardziej rozpoznawalny symbol hitlerowskich zbrodni na świecie.

Wypożyczalnia samochodów – Kraków i okolice w zasięgu ręki!

W jakich sytuacjach sprawdza się wynajem aut? Kraków to duże miasto z mnóstwem atrakcji nie tylko w pobliżu centrum, ale też w pobliskich miejscowościach. Pojazd do dyspozycji znacznie ułatwi dotarcie do najciekawszych zabytków, muzeów czy innych miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć odwiedzając Małopolskę. Wynajem samochodów w Krakowie to wygoda i oszczędności, bo płacisz tylko kiedy korzystasz, a ponadto możesz parkować w centrum bez dodatkowych opłat.

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Rozszerzoną Ochronę ubezpieczeniową. Dostępne są 2 warianty: Smart Ride i Smart Week

Mamy też ciekawą propozycję dla Użytkowników, którzy jeżdżą samochodem na minuty w Krakowie częściej niż okazjonalnie – pakiety godzinne, dobowe i tygodniowe. By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić przedpłatę i zyskać ekstra bonusy. Warto także pamiętać o akcji „Polecam PANEK – polecaj usługę CarSharingu” i zyskać dodatkowe fundusze na przejazdy.


Wypożyczalnia samochodów Kraków – wynajmuj auta na minuty. Duży wybór pojazdów, wygoda i atrakcyjne ceny. Sprawdź ofertę wypożyczalni aut Panek!

Pobierz aplikację

Dodatkowe parkingi specjalne w Krakowie

Galeria Handlowa

Oddajemy do Państwa dyspozycji 6 miejsc parkingowych przy Centrum Handlowe M1 w Krakowie, które są oznaczone naszym logo. Bezpłatny parking dla samochodów PANEK CS dostępny jest całodobowo.

Galeria Handlowa

Parking specjalny znajduję się na terenie parkingu należącego do Centrum Handlowego Kazimierz w Krakowie i jest oznaczony logiem PANEK

Lotnisko

Lotnisko w Balicach

Pomarańczowy Parking Lotniska Balice (P1), w pobliżu stacji ORLEN. Do dyspozycji masz 5 miejsc oznaczonych logo PANEK. My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 9,99 zł

Galeria Handlowa

Oddajemy do Państwa dyspozycji miejsce parkingowe przy Centrum Handlowym Serenada w Krakowie, które jest oznaczone naszym logiem. Bezpłatny parking dla samochodów PANEK CS jak i Rent a Car dostępny jest całodobowo. 

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!