Łódź

CarSharing (auta na minuty)

w Łodzi

Łódź – ze stolicy włókiennictwa do stolicy designu

Łódź to stolica województwa łódzkiego, dawne polskie centrum włókiennicze i filmowe. Miasto, które z ośrodka przemysłowego stało się ośrodkiem designu, kultury i… murali! Projekt GALERIA URBAN FORMS, czyli łódzkie murale, to stała galeria murali umieszczonych bezpośrednio na elewacjach budynków na terenie całej Łodzi. Składa się gigantycznych malowideł stworzonych przez czołowych ulicznych artystów z Brazylii, Australii, Chile, Hiszpanii, Portugalii, Chin, Niemiec, Francji, Rosji, Belgii oraz Polski. Murale tworzą oryginalny szlak artystyczny dostępny dla wszystkich mieszkańców i turystów.

Co warto zobaczyć w Łodzi? Obowiązkowe miejsca to Manufaktura – centrum handlowe w budynkach dawnej fabryki, Księży Młyn i ulica Piotrkowska – najpopularniejszy deptak w mieście. Koniecznie trzeba też odwiedzić Muzeum Kinematografii – w końcu łódzka szkoła filmowa jest znana na całym świecie. Spacerowiczom polecamy natomiast wyszukiwanie licznych pomników i posągów rozmieszczonych po całym mieście – do namierzenia Fortepian Rubinsteina, Ławeczka Tuwima, Kufer Reymonta czy Pomnik Macierzyństwa. Entuzjastów nauki zachęcamy natomiast do wizyty w Planetarium EC1 – można odkryć w nim tajemnice Wszechświata!

Wynajem aut w Łodzi – dlaczego warto?

Dla osób potrzebujących pojazdu do dyspozycji wygodnym rozwiązaniem będzie wypożyczalnia samochodów. Łódź dzięki temu stanie się znacznie łatwiej dostępna. Ta opcja sprawdzi się zarówno w przypadku turystów, jak i mieszkańców miasta, którzy korzystają z auta okazjonalnie. Wynajem samochodów w Łodzi na minuty to wygoda i oszczędność, bo możesz parkować w centrum bez dodatkowych opłat, płacisz tylko wtedy, kiedy rzeczywiście korzystasz z pojazdu i możesz zostawić samochód w dowolnym miejscu.

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Smart Week - abonament ten daje Ci dodatkową ochronę od szkód oraz znosi opłaty startowe dla wszystkich pojazdów przez cały tydzień.

By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić Doładowanie, które zasila Twój portfel w aplikacji wraz z extra bonusem!


Wypożyczalnia samochodów Łódź – płać tylko kiedy korzystasz, parkuj w centrum bez dodatkowych opłat i zostawiaj auto w dowolnym miejscu. Sprawdź ofertę!

Pobierz aplikację

Dodatkowe parkingi specjalne w Łodzi

Lotnisko

Lotnisko Łódź

Nasze oznakowane miejsca parkingowe znajdują się przed terminalem, zaraz obok wejścia do hali przylotów. Jeśli miejsca są zajęte, pozostaw samochód na jakimkolwiek innym nieoznaczonym miejscu.
My opłacamy miejsca parkingowe a opłata doliczana do wartości Twojego wynajmu za rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na lotnisku to 10 zł.

Galeria Handlowa

Centrum Handlowe M1 - Łódź

Nasze oznaczone miejsca parkingowe znajdują się na poziomie 0, pomiędzy wejściami do galerii, przy stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

Galeria Handlowa

Galeria Łódzka - Łódź

Nasze oznaczone miejsca parkingowe znajdują się na parkingu PD na najwyższym poziomie, przy wejściu do galerii.

Galeria Handlowa

Centrum Handlowe Nowa Górna - Łódź

Nasze oznaczone miejsca parkingowe znajdują się na poziomie 0, pomiędzy sklepami Carrefour i Media Expert.