Łódź

CarSharing w Łodzi

Łódź – ze stolicy włókiennictwa do stolicy designu

Łódź to stolica województwa łódzkiego, dawne polskie centrum włókiennicze i filmowe. Miasto, które z ośrodka przemysłowego stało się ośrodkiem designu, kultury i… murali! Projekt GALERIA URBAN FORMS, czyli łódzkie murale, to stała galeria murali umieszczonych bezpośrednio na elewacjach budynków na terenie całej Łodzi. Składa się gigantycznych malowideł stworzonych przez czołowych ulicznych artystów z Brazylii, Australii, Chile, Hiszpanii, Portugalii, Chin, Niemiec, Francji, Rosji, Belgii oraz Polski. Murale tworzą oryginalny szlak artystyczny dostępny dla wszystkich mieszkańców i turystów.

Co warto zobaczyć w Łodzi? Obowiązkowe miejsca to Manufaktura – centrum handlowe w budynkach dawnej fabryki, Księży Młyn i ulica Piotrkowska – najpopularniejszy deptak w mieście. Koniecznie trzeba też odwiedzić Muzeum Kinematografii – w końcu łódzka szkoła filmowa jest znana na całym świecie. Spacerowiczom polecamy natomiast wyszukiwanie licznych pomników i posągów rozmieszczonych po całym mieście – do namierzenia Fortepian Rubinsteina, Ławeczka Tuwima, Kufer Reymonta czy Pomnik Macierzyństwa. Entuzjastów nauki zachęcamy natomiast do wizyty w Planetarium EC1 – można odkryć w nim tajemnice Wszechświata!

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Rozszerzoną Ochronę ubezpieczeniową. Dostępne są 2 warianty: ochrona jednorazowa i miesięczna.

Mamy też ciekawą propozycję dla Użytkowników, którzy jeżdżą samochodem na minuty w Łodzi częściej niż okazjonalnie – pakiety 120 minutowe, dobowe, 3-dniowe, tygodniowe oraz miesięczne. By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić przedpłatę i zyskać ekstra bonusy. Warto także pamiętać o akcji „Polecam PANEK – polecaj usługę CarSharingu” i zyskać dodatkowe fundusze na przejazdy.

 

Pobierz aplikację

Dodatkowe parkingi specjalne w Łodzi

Lotnisko

Do Państwa dyspozycji oddajemy parking specjalny zlokalizowany przed budynkiem Dworca Autobusowego. Aby skorzystać z parkingu należy podjechać do szlabanu, który podniesie się automatycznie po zeskanowaniu tablic rejestracyjnych, następnie można zająć jedno z wolnych miejsc. Rozpoczęcie lub zakończenie wynajmu na terenie tej strefy, wiąże się z opłatą dodatkową 5 zł.

Łódź Lotnisko
Ścieżka dla Mazowsza

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!