Trójmiasto

CarSharing w Trójmieście

Trójmiasto to region, który warto odwiedzać nie tylko latem. Składa się na niego kilka miast i podmiejskich obszarów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Sopot tętni życiem o każdej porze, Gdańsk bogaty jest w zabytki, a Gdynia zachwyca nowoczesnością. 

W Gdańsku znajduje się największy na świecie, pokryty ponad 500 kaflami renesansowy piec oraz największy w Europie gotycki kościół ceglany, którego budowa zajęła aż 159 lat.
Ponadto odbywają się tu targi bursztynu- Amberif, na które zjeżdżają odwiedzający z całego świata.

Gdynia to miasto portowe z ponad 620 metrowym prisem, czyli sztucznie usypanym półwyspem, przy którym stacjonują ORP Błyskawica i Dar Pomorza. To jedna z głównych atrakcji, tuż przy Skwerze Kościuszki. Znajduje się tu też wodne zoo, które można podziwiać przez cały rok. 

Sopot nazywa się letnią stolicą Polski, jednak znajdzie się w nim też coś dla fanów sportów zimowych. 300 metrowa trasa narciarska na Łysej Górze pozwala na podziwianie statków z perspektywy śniegu

Pobierz aplikację

Dodatkowe parkingi specjalne w Trójmieście

Lotnisko

Wjeżdżając na parking pobierz bilet i umieść go na desce rozdzielczej. Nie wyrzucaj i nie zabieraj biletu, jego utrata wiąże się z karą 100 zł! Opuszczając parking, weź bilet z pojazdu i udaj się do automatycznej kasy, aby go aktywować. Możliwość wyjazdu od momentu aktywacji trwa 15 minut. W tym czasie wróć do pojazdu i opuść parking.

Gdańsk Lotnisko

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!