LOTNISKO Poznań

Strefa Panek na lotnisku
w Poznaniu

CarSharing (auta na minuty)

w Poznaniu

Poznań – koziołki, pyry z gzikiem i rogale świętomarcińskie

Poznań to wyjątkowej urody miasto w zachodniej Polsce. Leży nad rzeką Wartą. Historyczna stolica Wielkopolski jest dzisiaj siedzibą władz województwa wielkopolskiego i powiatu poznańskiego, a przy tym jednym z największych miast w kraju. Liczy ok. 547 tys. mieszkańców. Nigdzie indziej, jak właśnie tutaj, tak wybornie nie smakują słynne pyry z gzikiem i rogale świętomarcińskie. Oczywiście Poznań opłaca się odwiedzić nie tylko ze względu na kulinarne specjały. Nie brakuje tu również i wielu innych atrakcji oraz ciekawych miejsc i obiektów, jakie zdecydowanie warto zobaczyć. Weekend w tym mieście to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Niemniej bez względu na to, czy wybierasz się tu w celach turystycznych, czy służbowych, przyda Ci się np. auto na minuty Poznań

Wypożyczalnia samochodów – Poznań nie tylko na urlop!

Nie ma znaczenia, czy przyjeżdżasz do Poznania w ramach urlopu, czy po to, aby załatwić służbowe sprawy – w każdym z tych przypadków możesz potrzebować sprawnego samochodu. To samo zresztą da się powiedzieć o mieszkańcach miasta. Na co dzień zdarzają się różne sytuacje, np. prywatne auto trafia do warsztatu, a bez czterech kółek nie ma opcji, żeby sobie poradzić. Wówczas z nieocenioną wręcz pomocą przychodzi prowadzony przez wypożyczalnię PANEK wynajem aut w carsharingu. Lotnisko Poznań-Ławica to jedna z obsługiwanych przez nas lokalizacji, gdzie pojazd wynajmą nie tylko osoby podróżujące samolotem z Poznania. Flota PANEK składa się z nowoczesnych, świetnie wyposażonych pojazdów, które zapewniają bezpieczeństwo oraz wysoki komfort jazdy. Przy tej okazji wypada nadmienić, że na poznańskim lotnisku mamy też specjalny parking dla naszych klientów. To dodatkowa przesłanka przemawiająca za tym, aby właśnie tutaj zdecydować się na wynajem aut. Lotnisko Poznań-Ławica Znajduje się ok. 7 km na zachód od centrum miasta.

Wypożycz auto od PANEK i zwiedzaj Poznań!

Wybierasz PANEK CarSharing? Lotnisko Poznań-Ławica jest miejscem, z którego szybko dostaniesz się autem do centrum miasta. Jego symbolem jest renesansowy ratusz, z którego codziennie odgrywany jest hejnał Poznania. Najbardziej charakterystycznym jego elementem jest wieżyczka z zegarem połączonym z mechanizmem koziołków. W stolicy Wielkopolski warto też zobaczyć m.in. Zamek Królewski, Ostrów Tumski, secesyjne kamienice, zabytkowe kościoły itp. Na uwagę zasługują również tereny rekreacyjne wokół Jeziora Maltańskiego.

Chcesz poczuć się pewniej za kierownicą?

W usłudze Panek CarSharing możesz wykupić Smart Week - abonament ten daje Ci dodatkową ochronę od szkód oraz znosi opłaty startowe dla wszystkich pojazdów przez cały tydzień.

By dodatkowo zaoszczędzić można wykupić Doładowanie, które zasila Twój portfel w aplikacji wraz z extra bonusem!

Pobierz aplikację