Kontroler biznesowy

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy Ci:

  • Pracę w ramach samozatrudnienia – B2B;
  • Pracę stacjonarną z biura w dobrej lokalizacji;
  • Zniżkę na usługi firmowe;
  • Dostęp do opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, kart Multisport na atrakcyjnych warunkach.

Twój zakres obowiązków:

  • Kontrola i analiza przychodów oraz kosztów operacyjnych w określonych liniach biznesowych;
  • Prowadzenie audytów wewnątrz działowych;
  • Wdrażanie rozwiązań oszczędnościowych;
  • Analizy przychodów oraz tworzenie forecast;
  • Monitorowanie wykonania budżetu oraz analiza odchyleń.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Znajomość pakietu Office (MS Excel, MS Word, Office 365),
  • Power BI będzie dodatkowym atutem
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Zdolności analityczne
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu
  • Język angielski na poziomie C1

Dołącz do najlepszego Pankowego zespołu miłośników motoryzacji!

Wyślij swoje CV na adres: kadry@panek.eu

KLAUZULA INFORMACYJNA

Co powinieneś wiedzieć przed rozmową?

Poznaj nas!

Poczytaj zakladkę "O nas", obejrzyj flotę, poczytaj o naszej usłudze CarSharingowej

Zadaj nam pytanie!

Na każdym etapie rekrutacji możesz się do nas odezwac i spytać o kwestie, które Cię interesują

Wszystkiego się dowiesz!

Podczas rozmowy rekrutacyjnej zawsze otrzymasz rzetelną informację o swoich przyszłych obowiązkach, charakterze pracy i warunkach zatrudnienia