Aktualności

Przyjmiemy Studentkę lub Studenta na praktyki do działu KADR w naszym biurze w Warszawie.

⚠️ Nie będziesz stać przy niszczarce ani robić nikomu kawy. Gwarantujemy, że nudzić się nie będziesz. Duża dawka doświadczenia w dziale. Praktyki bezpłatne.

Jeśli chodzi o godziny to zależy od Ciebie - jesteśmy elastyczni. Możesz być na 2 godzinny dziennie, a innego na 6! Tak, aby Tobie pasowało :)

Wyślij aplikację: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c0cd060391dd4443892e4dabf927dc67

Jeep Wrangler to kolejny samochód na minuty, który dołącza do floty PANEK Carsharing. Jest to jednak pierwsze auto, które ma status pojazdu zastępczego. Kilka tygodni temu firma PANEK poinformowała o wejściu do usługi nowego Jeepa Wranglera Sahara, niestety jeden z Użytkowników rozbił go, w wyniku czego samochód trafił na kilkutygodniową naprawę. Ponieważ wiele osób żałowało utraty jedynego, prawdziwie terenowego auta w CarShairngu, we flocie pojawił się Jeep Wrangler AMC 150 (YJ). Na początek na zastępstwo.

Wprowadzony do floty Jeep to pierwsza generacja Wranglera, pochodzi z 1993 roku. Model ma pod maską 2.5 litrowy silnik benzynowy o mocy 120 KM. Uwaga, jest to jeden z nielicznych samochodów z manualną skrzynią biegów. Posiada mechaniczny reduktor, specjalny zestaw oświetlenia i wyciągarkę, która aby nie kusić losu jest odłączona. Jeśli chodzi o wyposażenie, jest to samochód analogowy, posiada „korbotronik” czyli manualne otwierane szyby, manualnie ustawienia lusterka i fotele. Resztę rozwiązań zastosowanych w Jeepie nie wymieniamy, gdyż mogą być wartościowe do samodzielnej eksploracji. W Jeepie nie ma ABS-u ani żadnych wspomagających systemów. Użytkownik może poczuć się w nim jak na survivalu, jeśli nie jest przyzwyczajony do standardów początku lat 90-tych.

Pierwsze modele Jeepa to czasy wojny, był to samochód wojskowy, nie wymagał specjalnego wyposażenia. Miał być wytrzymały. Dopiero z czasem zmieniał się w auto do komfortowego pokonywania bezdroży.

Wrangler z 1993 roku to model bliżej związany z wojskiem niż rodzinnymi podróżami w nieznane, można go nazwać terenówką do zadań specjalnych, która od dziś będzie wykorzystywana na minuty i kilometry w mieście. Jeep Wrangler YJ miał swój epizod w filmie „Młode Wilki”, gdzie był jednak spełnieniem marzeń i wabikiem płci pięknej. Czy obecny Wrangler skradnie serce kobiet, Użytkowniczek CarSharingu, z chęcią się przekonamy.

Samochód można wypożyczyć już od dziś, posiada systemy, które pozwolą otworzyć go telefonem i także za pomocą telefonu zakończyć wynajem. Nie zachęcamy do wjeżdżania nim w teren, ani podróży mogących narazić go na zniszczenie. Auto jest monitorowane, a dodatkowo jest to klasyk, także z samego szacunku odradzamy szaleńczą jazdę.

 

PANEK CarSharing to największy operator CarSharingu w Polsce, teraz z usługi PANEK skorzystać może nawet 15 000 000 osób. Samochody pojawiają się już w 150 miastach, a każda nowo zarejestrowana w systemie osoba otrzymuje darmowe środki na przejazdy. To największa taka ekspansja w dziejach rozwoju usługi samochodów współdzielonych na Świecie. PANEK w ciągu kilku tygodni zrobił coś, czego inni operatorzy nie zdecydowali się wprowadzić w ciągu kilku lat.


-W związku w przedłużającą się sytuacją epidemiczną, ale także mając w zgodzie z naszą długoterminową strategię rozwoju, zdecydowaliśmy o przyśpieszeniu otwarcia nowych stref wynajmu. Mimo zamrożenia gospodarki my pracowaliśmy ciężej niż wcześniej. Najpierw poinformowaliśmy o ponad 40 miastach, za chwilę o 70, a teraz mamy ich już 150. Chcemy, aby nasza usługa docierała do jak największej liczby osób, naszą misją jest zapewnić mobilność na jak najwyższym poziomie za przystępną cenę a przy okazji dać Użytkownikom trochę radości- informuje Katarzyna Panek, rzecznik PANEK S.A.


CarSharingiem można podróżować na krótkich dystansach, ale i pojechać w trasę, zwłaszcza teraz, kiedy wirus nie sprzyja korzystaniu z transportu zbiorowego. Użytkownik może zostawić auto praktycznie w każdym większym mieście, ponieważ stref jest już 150.


Wiele połączeń kolejowych jest nadal zawieszonych, nie latają samoloty, a potrzeba przemieszczania rośnie. Dzięki CarSharingowi można na przykład zrobić większe zakupy, pojechać do lasu, odwiedzić osobę, która potrzebuje naszej pomocy lub po prostu, dać sobie odrobinę radości z samej jazdy. Wiemy, że nie każdy ma samochód, my mamy ich ponad 2 000 i robimy wszystko, aby były jak najbardziej użyteczne – dodaje Katarzyna Panek

PANEK CarSharing poza ekspansją zaskakuje wprowadzając nowe auta, niedawno do floty dołączył elektryczny Jaguar I-Pace oraz kilka Nissanów Leaf. W garażu firmy PANEK stoją jeszcze samochody klasyczne i unikatowe, które w wyniku obostrzeń spowodowanych koronawirusem musiały poczekać na premierę. Będą stopniowo są uwalniane aby dać trochę radości swoim Użytkownikom.

Czas pandemii wykorzystać można na wiele różnych sposobów. PANEK CarSharing postawił na rozwój stref, zwiększenie dostępu do usługi i rozbudowany system benefitów: subskrypcję, pakiety i przedpłaty oraz liczne promocje. Wszystkie zmiany mają sprzyjać mobilności za rozsądną cenę i propagowaniu idei współdzielenia.

Pobierz aplikację PANEK CarSharing

Zainstaluj aplikację i znajdź samochód w okolicy!