Pakiety na długi weekend

| Panek poleca

Produkt dopasowany do potrzeb

Przypominamy o naszych pakietach, dzięki którym możecie korzystać z samochodów PANEK podróżując nimi po całej Polsce. Dostępne są dwa pakiety czasowe: dobowy oraz tygodniowy oraz specjalny abonament tygodniowy, dzięki któremu zyskacie rozszerzoną ochronę na wszystkie swoje wynajmy. Wystarczy już tylko zarezerwować samochód, spakować torbę i zaprosić przyjaciół na weekendową wycieczkę.

Nie potrzebujesz swojego samochodu

Chcąc wyjechać samochodem na długi weekend często zastanawiamy się na wyborem środka transportu. Młode osoby pracujące i mieszkające w okolicy centrów miast często nie posiadają własnego samochodu i planując kilkudniowy wyjazd przeglądają ofertę wypożyczalni PANEK CarSharing, która oferuje pojazdy w usłudze współdzielenia. PANEK CarSharing to oferta dla wszystkich, którzy chcą się czuć niezależnie i potrzebują pojazdu na przykład tylko by przemieścić się z miejsca na miejsce. Firma proponuje kilka ciekawych wariantów od kilkudniowych pakietów, w których użytkujemy jeden samochód przez cały czas, po możliwość zmiany auta na inny większy, na przykład gdy chcemy dojechać do znajomych, z którymi będziemy podróżować dalej. Samochodami z CarSharingu można poruszać się po całym kraju, a wynajem zakończyć można w dowolnym miejscu na obszarze dostępnych stref.

W ramach usługi wynajmu dostępne są następujące pakiety:

Pakiet dobowy

To najlepsza opcja, by pokręcić się po mieście, pojechać do muzeum, skoczyć na obiad czy nadrobić kinowe zaległości. Wybierając pakiet dobowy nie ogranicza Was odległość. Możecie poruszać się pomiędzy miastami bez względu na to, czy w danej miejscowości jest strefa PANEK. Wybierając pakiet dobowy korzystacie z samochodu do woli i nie martwicie się o dostępność pojazdów w waszej strefie. A jeśli będziecie potrzebować auta na dłużej wystarczy, że przedłużycie sobie pakiet.

Pakiet tygodniowy

To najlepszy wybór dla wszystkich, którzy nie chcą się rozstawać z samochodem oraz tych, którzy wybierają się na dłuższy wyjazd. Każdy dostępny w usłudze samochód (poza grupami FUN) dostępny jest w pakiecie tygodniowym. Zatem bez względu na to, czy w ten weekend planujecie wyskoczyć nad morze, zwiedzić zaporę na Solinie czy zrobić przeprowadzkę, możecie skorzystać z atrakcyjnej opcji wynajmu. Dodatkowym atutem pakietu tygodniowego jest jeden dzień gratisowy. A zatem, jeśli wynajmujecie samochód na 7 dni, zapłacicie jedynie za 6, a to już są poważne oszczędności.

Smart Week

To opcja obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą mieć spokój podczas korzystania z samochodów. Dzięki tej opcji zyskacie rozszerzoną ochronę na swoje wynajmy, a dodatkowo zostaniecie zwolnieni z opłaty startowej. Ten koszt zwraca się już po dwóch wynajmach.