PANEK partnerem SPEED GAMES Kuby Przygońskiego!

| Panek poleca

W miniony wtorek, 24 maja na Torze Modlin odbyła się czwarta już odsłona SPEED GAMES Kuby Przygońskiego. W tym motorsportowym wydarzeniu, organizowanym przez jednego z najpopularniejszych, polskich kierowców rajdowych, wzięły udział gwiazdy, celebrities i najpopularniejsi twórcy internetowi, którzy nie tylko szkolili się za kierownicą pod okiem doświadczonych instruktorów, ale mieli okazję zmierzyć się w bezpośredniej rywalizacji na torze wyścigowym.

W zmaganiach na torze wzięli udział znani z TikToka oraz Instagrama, a także lubiani z telewizji. Wśród gwiazd znaleźli się m.in. Wiktoria Gąsiewska, Agnieszka Kaczorowska, Karolina Gilon, Natalia Janoszek, Magdalena Pieczonka, Natsu, Kinia Wiczyńska, MartiRenti, Pamela Stefanowicz (FitLovers) Adrian Salamon (Medusa), Nikodem Rozbicki, Mateusz Myla, Poczciwy Krzychu, Robert Buczyński Hi_5, Czaro Nykiel (Team X), Wojtek Gola oraz Mateusz Janusz (FitLovers). Szaleństwom nie było końca, a największym powodzeniem cieszyły się konkurencje wymagające specjalnych umiejętności, jak choćby nauka driftowania.

W drugiej części dnia uczestnicy przenieśli się na tor wyścigowy, gdzie za kierownicami nowiutkich Toyot Yaris rywalizowali w bezpośredniej walce na torze. Emocje udzieliły się wszystkim, bowiem każdy marzył, żeby stanąć na podium i otworzyć zwycięskiego szampana. Ostatecznie rywalizację wśród pań wygrała Agnieszka Kaczorowska, a najlepszym wśród panów był Nikodem Rozbicki.

SPEED GAMES rozrasta się i nabiera rozpędu z każdym kolejnym wydarzeniem. Tym razem mamy aż 16 gwiazd, które zasmakują motorsportu i poczują tę dyscyplinę na własnej skórze. Taki jest zamysł tworzenia SPEED GAMES: przybliżyć tę piękną dyscyplinę szerszemu gronu odbiorców, ponieważ ma ona w sobie niesamowite emocje i gwarantuje wielkie show” – mówi Kuba Przygoński, kierowca rajdowy i gospodarz wydarzenia.

SPEED GAMES to wydarzenie zainicjowane przez Kubę Przygońskiego w 2021 roku i z założenia ma promować motorsport, ale także zwracać uwagę i edukować w kierunku bezpieczeństwa i odpowiedzialności na drodze. Do udziału w SPEED GAMES zaproszone są gwiazdy, celebrities ora popularni twórcy internetowi, którzy pod okiem doświadczonych instruktorów biorą udział w szkoleniu z jazdy sportowej.

Partnerami wydarzenia byli: TikTok, Samsung, RedBull, Goodyear, Superprezenty.pl, Panek, Wellness Car oraz Goodstuff.