Levc TX – czyli unikatowe auto

| Panek poleca

Prawdopodobnie o nim nie słyszałeś

PANEK CarSharing to firma, dzięki której oprócz możliwości przemieszczania się z miejsca na miejsce można także spełniać swoje motoryzacyjne marzenia. Okazuje się bowiem, że wcale nie trzeba mieć góry pieniędzy, żeby przejechać się samochodem marzeń, jak choćby Ferrari F430, Porsche 911, czy Aston Martin V8 Vantage, żywcem wyjęty z filmu o przygodach najsłynniejszego agenta z licencją na zabijanie. Dzięki PANEK CarSharing fani motoryzacji mogą przejechać się samochodem, który w Polsce jest prawdopodobnie bardziej unikatowy od niejednego Lamborghini, Bentleya czy Ferrari.

LEVC TX w CarSharingu – unikat na drodze

Mówią, że w życiu nie można mieć wszystkiego, że nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka. Mówią, że z usług transportowych też nie da się połączyć, bo przecież nie da się współdzielić autobusów, a samochody osobowe nadają się albo na taksówkę, albo do CarSharingu. Czy rzeczywiście? Jest na polskim rynku samochód, dzięki któremu da się połączyć usługi i można jednocześnie prowadzić samochód CarSharingowy i być kierowcą taksówki. Tym samochodem jest LEVC TX, czyli najnowsze wcielenie londyńskiej taksówki i to auto jest dostępne w usłudze wynajmu na minuty w najlepszej wypożyczalni samochodów PANEK CarSharing!

Czym jest LEVC TX w CarSharingu? To samochód unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Nie znajdziecie na rynku innego takiego, który tak bardzo kojarzył się nie tylko z taksówką, ale również z konkretną lokalizacją. Można oczywiście wspomnieć o słynnym „Yelow Cab-ie”, czyli taksówce nowojorskiej, ale w tym wypadku należy mówić o kilku modelach kultowych aut, jak choćby Checker Marathon i Ford Crown Victoria, a od 2013 roku także (świat się kończy) Nissan NV200 i hybrydowe Toyoty Camry! Taksówka londyńska jest więc jedyna, niepowtarzalna i choć przez wiele lat istnienia zdążyła ewoluować w kierunku nowoczesności, to charakterystyczny kształt jej karoserii oraz założenia konstrukcyjne pozostały niezmienne

LEVC TX w CarSharingu – impreza na 7 osób

Ma 5233 mm długości, ponad 2 metry szerokości (2083 mm) i niecałe 2 wysokości (1990 mm).Najnowsze wcielenie londyńskiej taksówki, czyli LEVC TX jest pojazdem elektrycznym, będącym w stanie zabrać na pokład oprócz kierowcy, jeszcze 6 pasażerów, którzy podróżować mogą w dwóch rzędach siedzeń, zwróceni do siebie twarzami. To brzmi jak przepis na dobrą imprezę, mobilną salę konferencyjną, albo… sami pomyślcie, ile pięknych zastosowań może mieć jeden pojazd? Jazda oczywiście odbywa się w kompletnej ciszy, ponieważ nasza londyńska taksówka napędzana jest silnikiem elektrycznym, a jej zasięg, według danych producenta, to nawet 500 km (318 mil). I do tego ta niewyobrażalna zwrotność! Ten samochód zawraca niemal w miejscu!

A teraz uwaga! LEVC TX dostępny w CarSharingu, jest także pierwszym modelem, który wyposażony jest w elektryczną windę oraz specjalne mocowania pasów, dzięki którym można bezpiecznie przewozić osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach. Elektryczna platforma jest także ogromnym ułatwieniem dla osób z ograniczeniem ruchowym oraz starszych, ponieważ dzięki niej likwidowany jest próg, stanowiący poważną przeszkodę podczas wsiadania.

LEVC TX w CarSharingu – niepowtarzalne wrażenia z jazdy

Za kierownicą naszego LEVC-a poczujecie się jak najprawdziwszy kierowca nie tylko taksówki, ale również autobusu miejskiego. Wydzielona kabina daje poczucie prywatności i pozwala skupić się na prowadzeniu, podczas gdy pasażerowie celebrują swoją podróż jak Królowa Brytyjska pozdrawiając wszystkich dystyngowanym skinieniem nadgarstka, albo zwyczajnie podziwiają miasto podczas powolnego objazdu stolicy.

A teraz UWAGA! Ten samochód napędzany jest silnikiem elektrycznym, dzięki czemu jazda dostarcza niezapomnianych wrażeń. Auto przyspiesza bardzo łagodnie, ale zdecydowanie nabiera prędkości. Jest niczym trolejbus na ulicach Gdyni, który bezszelestnie mknie przez miasto oferując komfort najdroższej limuzyny. Jego konstrukcja, nie pozwala jednak na jazdę BUS pasem, ponieważ w razie gdyby zabrakło prądu, LEVC TX ma możliwość włączenia małego silnika spalinowego, który doładuje akumulatory. Widzieliście kiedyś coś takiego?