PANKIEM na narty

| Panek poleca

Ferie z pakietem tygodniowym

Wraz z nadejściem ferii zimowych największy w Polsce dostawca usługi wynajmu samochodów na minuty – PANEK CarSharing, powrócił do oferty tygodniowych pakietów, co pozwoliło znów na swobodne przemieszczanie się po Polsce w celach wakacyjnych. To ogromne ułatwienie dla wszystkich miłośników białego szaleństwa, którzy znów bez problemów będą mogli wynająć samochód w Poznaniu, Lublinie, albo Wrocławiu na cały tydzień i pojechać w swoje ulubione miejsca.

Pakiet tygodniowy już za 534 zł

W zależności od tego, jak duży samochód potrzebujecie możecie wynająć auto na minuty w Bydgoszczy na tydzień już w kwocie 534 zł. tyle kosztuje Toyota Yaris, która zapewnia większą ilość miejsca w kabinie niż konkurencyjne modele i świetnie sprawdza się w trasie. Jeśli macie ze sobą dużo bagaży i podróżujecie w dwie osoby, to łatwo powiększycie bagażnik kładąc oparcia tylnych siedzeń. Zmieścicie wtedy w środku nie tylko walizki, ale również sprzęt sportowy, jak deski snowboardowe lub narty.

Spakuj się z głową i zaplanuj trasę

Ważna jest tylko jedna kwestia. Narty można przewozić w kabinie samochodu jedynie w specjalnym pokrowcu, który dodatkowo musi być przypięty do gniazda jednego z tylnych pasów bezpieczeństwa specjalnym zaczepem. I nieważne jest to, czy będzie to samochód z wypożyczalni na minuty, czy z tradycyjnej wypożyczalni oraz czy auto wynajmiecie w Szczecinie, czy w Bydgoszczy.

Wybierając drogę na wakacje sprawdźcie również, czy będziecie korzystać z płatnych autostrad, szczególnie na odcinkach A2 (Konin-Stryków) i A4 (Wrocław-Sośnica), bowiem właśnie na tych dwóch odcinkach nie ma już możliwości wniesienia opłaty gotówką lub kartą, a jedynie przez aplikację E-Toll i e-bilet autostradowy, dostępny na stacjach Orlen.

Strefa PANEK w Zakopanem

Teraz pozostało już tylko ruszyć w drogę i wybrać jeden z kierunków. Jednym z najczęściej wybieranych zimą jest naturalnie Zakopane, czyli Zimowa Stolica Polski. Przypominamy, że właśnie w Zakopanem działa strefa PANEK CarSharing, dlatego nie ma żadnego problemu, żeby wynająć samochód w Toruniu lub Gdyni i zakończyć wynajem w Zakopanem. Jeśli jednak chcecie czuć się swobodnie i mieć samochód zawsze przy sobie, to wybierzcie pakiet tygodniowy i nie zaprzątajcie sobie głowy tym, czy wasz ulubiony model będzie w pobliżu.