Samochody specjalne w Panek Carsharing – jakie są zasady ich wypożyczania?

| Panek poleca

Flota PANEK CarSharing, największego w Polsce dostawcy samochodów na minuty, godziny i dni jest bardzo zróżnicowana. Wypożyczalnia oferuje samochody do codziennej jazdy w różnych kategoriach. Są samochody miejskie, wszechstronne SUV-y i rodzinne kombi. W ofercie znajdują się jednak pojazdy, których na co dzień nie widać na ulicach, a wśród nich kultowe modele RETRO i wyjątkowe pojazdy sportowe z Grupy EXTREME

Zabytkowe samochody w CarSharingu

PANEK CarSharing znany jest z oferowania użytkownikom ciekawych samochodów klasycznych. Wśród nich wiele modeli to polskie legendy, jak choćby Polonez i Fiat 126p, ale miłośnicy motoryzacji znajda tu również takie perełki jak: Volkswagen Golf II, Fiat Multipla, Mercedes W124 Coupe i Trabant. To jednak nie wszystko, bo jednym z oferowanych modeli jest Daewoo Lanos. To bardzo ważny model dla firmy PANEK, ponieważ właśnie produkowany w fabryce FSO na warszawskim Żeraniu Lanos był pierwszym samochodem w naszej wypożyczalni.

Samochody sportowe w CarSharingu

Tradycją wypożyczalni PANEK CarSharing jest dostarczanie użytkownikom emocji podczas prowadzenia samochodu. Misją firmy jest spełnianie motoryzacyjnych marzeń i właśnie po to powstała grupa EXTREME. Znajdziecie tu wyjątkowe, sportowe super samochody, które najczęściej spotkać można na plakatach w chłopięcych pokojach. Modele samochodów zmieniają się co jakiś czas. Z pewnością pamiętacie ultra sportowe coupe BMW i8 oraz niezwykle eleganckiego Bentleya Continentala GT. Aktualnie w ofercie czekają na Was: Porsche 911, Aston Martin V8 Vantage, dwa modele Tesla i marzenie wszystkich – Ferrari F430. Warto dodać, że to jedyny taki egzemplarz dostępny w CarSharingu w całej Europie!

Zasady wynajmu samochodów RETRO i EXTREME

Samochody w grupie RETRO dostępne są dla wszystkich użytkowników usługi PANEK już od samego początku. Nie ma żadnych obostrzeń związanych z poruszaniem się Polonezem lub „Maluchem” i to już chwilę po rejestracji usługi. Autami można poruszać się po całym mieście, pod warunkiem, że nie opuszczamy strefy, do której dany model został przypisany (zwykle obszar całej strefy danego miasta).

Nieco inaczej wyglądają zasady wynajmu Astona Martina, Ferrari, czy Tesli. Te ekstremalne auta wymagają doświadczonego kierowcy, który będzie w stanie wydobyć piękno ich prowadzenia i wcale nie chodzi o sportową jazdę. O ile Tesla Model S i Model 3 są po prostu szybkie, o tyle Aston Martin i Ferrari są zwyczajnie trudne w prowadzeniu. Są to również auta marzeń, dlatego do ich wypożyczenia potrzebne jest doświadczenie i historia wynajmów w naszej wypożyczalni. Właśnie dlatego wprowadziliśmy próg cenowy wynajmu, który zależy od wartości i unikalności auta, zwykle 2 do 5 tysięcy złotych wydanych w usłudze PANEK CarSharing. Sprawdźcie sami aktualne limity, bo może się okazać, że już możecie się cieszyć jazdą jednym z naszych SUPER SAMOCHODÓW!