Zepsuł Ci się samochód?

| Panek poleca

Nie martw się, jest PANEK CarSharing!

Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego wszystkie nieprzewidziane sytuacje dzieją się dokładnie wtedy, gdy macie zaplanowaną podróż lub wyjście z przyjaciółmi? Niektórzy nazywają to Prawem Murphy-ego, inni złośliwością rzeczy martwych. My takie sytuacje nazywamy codziennością w CarSharingu.

Miałeś jechać na Święta do rodziny, ale właśnie zepsuł Ci się samochód? Miałeś stłuczkę i lakiernik znów nie zdążył z robotą na czas? A może kumpel miał Ci pożyczyć swoją „perełkę” i w ostatniej chwili zostałeś na lodzie bez samochodu? Spokojnie, to są zwyczajne życiowe sytuacje, które zdarzają się ludziom codziennie na całym świecie. Na szczęście macie PANEK CarSharing, czyli największą w Polsce wypożyczalnię samochodów na minuty, godziny i dni. Dysponujemy flotą ponad 2500 pojazdów, które stoją przygotowane, byś wsiadł za kierownicę i spokojnie ruszył w drogę nie martwiąc się o stan techniczny auta, paliwo i koszty parkowania w mieście. Sprawdź na stronie www.panekcs.pl/flota co możesz wybrać. Mamy wszystko od samochodów miejskich, po SUV-y i limuzyny. A może masz tak dużo prezentów dla bliskich, że nie wiesz jak się spakować? Weź jedno z naszych Cargo i pakuj się bez przeszkód!

Naszymi samochodami zawsze pojedziesz komfortowo, a dzięki automatycznej skrzyni biegów jedyne, o czym będziesz myśleć, to czy mama zrobiła wystarczającą ilość pierogów z kapustą, więc nie martw się, instaluj aplikację, znajdź samochód w swojej okolicy i ruszaj na święta, bez kart kredytowych, kaucji i limitów kilometrów. W razie potrzeby karty paliwowe znajdziesz w schowku. Paliwo zatankujesz na stacjach ORLEN i od niedawna również CIRCLE K. Szerokiej drogi i Wesołych Świąt!